Ще одна непоправна втрата для Рогатинської громади

Ще одна непоправна втрата для Рогатинської громади

Гіркий смуток продовжує чорним крилом торкатися Рогатинської громади. 

Трагічну звістку про загибель захисника Віктора Павловича Осяцкого сповістили вчора на сторінці Рогатинської міської ради в соціальній мережі.

"Народився військовий 27 травня 1987 року в селі Підмихайлівці. Закінчив школу у рідному селі, відтак здобув фахову освіту у Рогатинському державному аграрному коледжі.
Після служби в армії наш земляк працював слюсарем в ОПЛ №2 с.Підмихайлівці, згодом заробляв на життя за кордоном.
У 2008 році Віктор Осяцкий створив сім’ю, з якою проживав у своїй малій батьківщині, в Підмихайлівцях. Піклувався про донечку Алінку.
Свої корективи у мирні мрії Захисника внесла війна. 17 березня 2022 року його призвали на військову службу, був гранатометником батальйону охорони.
Вірний присязі Віктор Осяцкий з честю і до останнього подиху виконував військовий обов’язок. Трагічно загинув, виконуючи завдання з охорони важливих об’єктів інфраструктури 3 жовтня 2022 року.
Без найріднішої людини залишились вагітна дружина, дочка Алінка, батьки та сестра.
Родичі, друзі та односельчани запам’ятають Захисника як світлу, життєрадісну, добру людину, відмінного молодого спеціаліста.", - йдеться у дописі.
Сьогодні вранці траурний кортеж з тілом загиблого прибув на Рогатинську землю.
Чин похорону проходитиме у рідному селі Підмихайлівці о 14:00 год.
Рогатинською міською радою буде організовано автобус для всіх, хто хоче долучитися до церемонії прощання (13:00 год. у центрі міста).