Ще раз про африканську чуму свиней

Ще раз про  африканську чуму свиней

     Африканська чумаПротягом останнього часу ситуація щодо африканської чуми свиней ускладнилася. На даний час в Російській Федерації нараховується 15 неблагополучних пунктів. Ця хвороба вже докотилася до кордонів з Україною. В зв’язку з цим Кабінет Міністрів визнав АР Крим, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Сумську та Харківську області загрозливими зонами щодо можливого занесення збудника африканської чуми свиней.
     Африканська чума – високо контагіозне вірусне захворювання свиней, перебігає блискавично, гостро, підгостро, безсимптомно, характеризується гарячкою, посинінням шкіри, геморагічним діатезом внутрішніх органів, некротичними змінами в різних органах, високою смертністю. Джерелом інфекції є хворі і перехворілі свині, заражені вірусом корми, кліщі, а також дикі кабани, які можуть переносити це захворювання безсимптомно.  Вірус африканської чуми дуже стійкий в зовнішньому середовищі.  При температурі -30-60ºС залишається життєздатним від 6 до 10 років, в трупах свиней вірус зберігається до 10 тижнів, в м’ясі від хворих тварин – 155 днів, копченій вітчині – до 5 місяців, в грунті  – 190 днів, в замороженій туші – кілька років.
     Природне зараження відбувається при контакті здорових свиней з хворими і вірусоносіями. Вірусоносійство продовжується 3-10 місяців. Ввесь цей час тварини виділяють вірус із сечею, калом, витіками з носа і іншими виділеннями.
     Механічно вірус може переноситись на взутті, колесах автотранспорту, комахами, гризунами.
     Захворювання дуже швидко передається від хворих до здорових свиней. При цьому в тварини підвищується температура тіла до 40,5-42,0ºС, вона відмовляється від корму, заривається в підстилку, з’являється діарея, закреп, крововиливи на шкірі (вуха, живіт, підщелеповий простір). Смертність становить 98-100%. Лікування та специфічної вакцино профілактики цього захворювання нема.
     В господарстві, де виникло захворювання, всіх свиней знищують безкровним методом. Трупи вбитих та загиблих свиней, залишки кормів, дерев’яний матеріал, інвентар спалюють. Територію навколо вогнища інфекції поділяють на першу загрозливу зону (відстань 10-20 км від вогнища інфекції) та другу загрозливу зону (територія, що оточує межі першої зони глибиною до 150 км від епізоотичного вогнища). У першій зоні проводиться забій свиней, які утримуються в господарствах усіх форм власності. У другій зоні забороняють торгівлю свининою та іншими продуктами свинарства на ринках. Після ліквідації захворювання розведення свиней в господарствах І зони дозволяється через 6 місяців.
     Власникам свиней та керівникам свиногосподарств для збереження свого поголів’я, недопущення виникнення захворювання і загибелі свиней необхідно виконувати такі застережні заходи:
     - забезпечити роботу свиногосподарств в режимі «закритого типу»;
     - обов’язкове карантинування свиней під контролем ветспеціаліста при будь-якому міжгосподарському переміщенні;
     - не допускати контакту свиней з іншими тваринами;
     - забезпечити безвигульне утримування свиней;
     - не допускати вільного спаровування;
     - виключити використання кормів тваринного походження без термічної обробки для годівлі свиней;
     - не купувати живих свиней в місцях несанкціонованої торгівлі без ветеринарних супровідних документів, які підтверджують благополуччя місця вивозу свиней і наявність вакцинацій;
     - забій свиней проводити тільки на спеціалізованих бойнях, не допускати подвірного забою тварин.
     При виявленні перших ознак захворювання або загибелі свиней (як диких так і домашніх) негайно повідомляти спеціалістів державної ветеринарної медицини.

Олег РОМАНІВ, заступник начальника управління ветеринарної медицини в Галицькому районі