Що виявили в почорнілому снігу?

Народний депутат України Ігор Фріс повідомив сьогодні на своїй сторінці в мережі Фейсбук про результати аналізів почорнілого снігу.

Як ми уже повідомляли, минулого тижня на чистий білий сніг в межах Галича та навколишніх сіл впродовж ночі випав чорний осад. Галичани переконані, що це були наслідки діяльності Бурштинської ТЕС. Представниками Управління Держпродспоживслужби та екологічної інспекції в Івано-Франківській області було взято проби цього снігу з осадом для хімічного аналізу.

"Прийшли аналізи снігу по Галичу.
Перевищення ртуті в рази.
Перевищення сажі в рази.
Як повідомили в свій час на БуТЕС - це галичани гріються дровами. ????????????
Рухаємо далі…", -
написав народний обранець.
Як відомо, пресслужба станції того дня спростовувала звинувачення на адресу підприємства. Серед основних аргументів чорного осаду на снігу вони називали високу вологість повітря, зміну напрямку вітру, а також опалення котелень і будівель дровами чи пелетами:
Варто зазначити, що висока вологість повітря та зміна погодних умов є чинниками, які впливають на концентрацію опадів в певних місцях. Це можуть бути тверді частинки продуктів горіння, які осіли в момент зміни напрямку вітру. Брудний сніг, як на території ОТГ, так і поза нею може виникати й від опалення твердим паливом (вугілля, деревина, пелети) котелень, заводів та інших будівель, які також функціонують в межах регіону, - 
йшлося в повідомленні пресслужби Бурштинської ТЕС.