Сплачені податки – запорука добробуту громадян

     Під час проведення брифінгу заступник начальника Державної податкової інспекції  в Галицькому районі – начальник відділу оподаткування юридичних осіб Ігор Кудляк повідомив, що у січні поточного року по податках, зборах та інших обов’язкових платежах, що контролюються ДПІ в Галицькому районі, до зведеного бюджету України платниками податків сплачено 5,8 млн.гривень, що на 0,8 млн.грн. більше , ніж за аналогічний період минулого року. “Звичайно, таких результатів вдалося досягнути завдяки тісній співпраці податківців з платниками податків, високій податковій культурі останніх, а також завдяки організованості та професіоналізму моїх колег”, – зауважив Ігор Володимирович.
     До місцевих бюджетів  поступило 4,9 млн.грн. продатків. Податок на доходи фізичних осіб є  бюджетоутворюючим податком місцевих бюджетів. За січень поточного року надійшло 4,3 млн.гривень податку з доходів фізичних осіб, що на 0,9 млн.грн. більше, ніж за січень минулого року. Одним із джерел наповнення місцевих бюджетів є декларування  доходів  громадян. Стабільне та своєчасне наповнення бюджетів у свою чергу дасть змогу збільшити фінансування закладів  освіти, медицини, покращати  вирішення  багатьох соціальних проблем.
     Про особливості та головні засади діяльності ДПІ в Галицькому районі під час проведення цьогорічної кампанії декларування доходів громадян висвітлив у своєму виступі І.В.Кудляк.   
     Як і в попередні роки, визначальною ідеологією для ДПІ в Галицькому районі у проведенні кампанії декларування  залишається спрямованість на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, добровільність сплати громадянами податків і створення умов, що гарантують якісне обслуговування платників податків, які виконують, як визначено ст.67 Конституції України, громадянський обов’язок перед державою та суспільством стосовно подання декларації про доходи за минулий рік та сплати відповідних податків.
     До податкової інспекції з метою декларування доходів можна  приходити у будь-який зручний час кожного робочого дня. З метою створення належних умов для громадян на час проведення деклараційної кампанії податкова інспекція  працює з подовженим робочим часом  та у вихідні дні. Бланк декларації  видається безкоштовно. Консультації з питань декларування доходів можна отримати в ДПІ в Галицькому районі (кабінети №314 та № 305 ) та за телефонами 2-14-83 та 2-14-71.   
     ДПІ в Галицькому районі  запрошує громадян задекларувати отримані доходи  в 2010 році  до 1 травня  цього року. Адже подання декларації – це не тільки виконання конституційного обов’язку кожного громадянина, а й прояв цивілізованості, патріотизму, добровільності у сплаті податків, які є основним джерелом наповнення  місцевих бюджетів, а відтак – і соціально-економічного розвитку кожного міста чи села.
     
     

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в Галицькому районі