Спортивна інформація

Спортивна інформаціяВолейбол
     21 січня у п’яти зонах Галицького району проводились кущові змагання з волейболу в залік районної Спартакіади школярів серед загальноосвітніх навчальних закладів.
     У фінальну частину змагань увійшло по 2 команди із кожної зони.

Спартакіада школярів
     Насиченими були 26 та 28 січня… У двох залах м.Галича проходили фінальні ігри районної Спартакіади з волейболу серед школярів загальноосвітніх шкіл.
     26 січня тривали баталії серед дівчат-школярок ЗОШ І-ІІІ ст. та І-ІІ ст., а також юнаків ЗОШ І-ІІ ст. Юнаки змагались в новому спорткомплексі  і завоювали такі місця: І – Бринської ЗОШ; ІІ – Бовшівської ЗОШ, ІІІ – Бишівської ЗОШ.
     Із ЗОШ І-ІІ ст. прибуло три команди дівчат, які посіли такі місця: І – Бовшівська ЗОШ, ІІ – Дем’янівська ЗОШ, ІІІ – Слобідська ЗОШ.
     Серед дівчат із ЗОШ І- ІІІ ст. найсильнішими стали  учні Галицької ЗОШ №1, срібні призерки – галицькі гімназистки, бронзові – волейболістки Комарівської ЗОШ.
     28 січня змагалось 10 команд юнаків загальноосвітніх шкіл І- ІІІ ст. Ігри проходили у двох залах. У фіналі  зійшлися три найсильніші команди району, які в  майже рівній боротьбі прийшли до завершення ігор (усі вони набрали по 3 очки), а тому потрібно було вдаватись до підрахунку виграних і програних партій. На І місці – учні Галицької гімназії, на ІІ – Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, на ІІІ – Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

«Кубок Карпат»
     15 січня 2001р. в м.Івано-Франківську проходив міжобласний турнір з волейболу серед дівчат двох вікових груп.  У старшій групі (дівчата 1994/95 р.н.) наші галичанки посіли ІІІ місце. А дівчата 1997/98р.н. – ІІ місце. Всього на змаганнях було по 5 команд різних вікових груп: з Івано-Франківської обл. – 2 команди, Закарпатської обл. – 1 команда, Київської обл.- 1 команда та Тернопільської – 1 команда.
     Матеріал підготувала секретар змагань Олександра Мандражеєва

Футбол
     22-23 січня в Рогатині відбулася зона обласних змагань  з міні-футболу  «Граємо за Україну разом!» серед юнаків 1997р.н. В змаганнях взяли участь п’ять команд: Галицька ДЮСШ відділу освіти, яка завоювала перше місце, «Техно-Центр» (Рогатин), «Енергетик» (Бурштин), Галицька ДЮСШ «Колос», Рогатинська ДЮСШ.
     Наші вихованці будуть відстоювати  честь району у фінальних змаганнях, які відбудуться  в м.Івано-Франківськ.
     Іван Микульський, заступник директора Галицької ДЮСШ

Пауерліфтинг
     28-30 січня в м.Коломия проводився чемпіонат області з пауерліфтингу.
     Команда нашого району також взяла участь в цих змаганнях і виборола четверте загальнокомандне місце, випередивши  сильні команди з міст Калуша, Косова, Тлумача, Городенки і інші. Непоганий результат показав на цих змаганнях Мельник Олексій (с.Вікторів) набравши суму 705 кг у ваговій категорії до 83 кг зайняв перше місце. У категорії до 93 кг виступав Месеренько Віталій, (с.Вікторів), набравши суму 470 кг, виборов третє місце.
     У ваговій категорії  до 66 кг виступало наших два спортсмени: Хандій Іван (с.Нараївка) – сума 380 кг і Романюк Андрій (с.Вікторів) – сума 315 кг, де посіли четверте і п’яте місця.
     Василь Месеренько, с.Вікторів

Вільна боротьба
     29-30 січня в м.Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з вільної боротьби. Спортсмени району Георгій Джапарідзе (в/к до 74 кг) і Тарас Чорний (в/к до 96 кг) посіли ІІ місця, а Мачинський Іван (в/к до 74 кг) – ІІІ місце.
     Тренує спортсменів тренер-викладач ДЮСШ відділу освіти РДА Г.Джапарідзе.