Спортивні новини

Спортивні новини

     Волейбол в Галичі12 грудня в м.Івано-Франківську проходив чемпіонат області з баскетболу серед юнаків (1994 р.н. та молодші) і дівчат (1993 р.н. та молодші). Галицький район представляли баскетболісти Галицької ДЮСШ відділу освіти.
     В напруженій боротьбі наші юнаки посіли ІІ місце, поступившись команді м.Івано-Франківська.
     Дівчата теж відстояли честь району і не поступились юнакам, здобувши ІІ місце.
     Тренує команду юнаків І.Паньків та А.Мамонов, дівчат – О.Кропельницький.

Іван Микульський, заступник директора ДЮСШ

      13 лютого у місті Галичі та селі Задністрянське відбулися ігри І туру чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2011 року.
     Задністрянська команда перемогла волейболістів з Нового Мартинова та Демешківців з однаковим рахунком – 2:0. Команда селища Більшівці поступилася  команді Демешківців з рахунком – 1:0, а Новомартинівська команда з рахунком – 2:0 перемогла волейболістів смт.Більшівці.
     Галичани в поєдинку з командою села Бринь перемогли з рахунком – 2:0. Поступилася галичанам і команда Вікторова, програвши з рахунком – 1:2. А залуквяни вибороли перемогу у вікторівських та бринських волейболістів з однаковим рахунком  – 2:0.
     
      Волейболісти Галицького «Володара» (юнаки і дорослі) в зустрічах з командою «Сокіл-Будмаш» з міста Калуша в матчах VI туру чемпіонату області з волейболу серед юнацьких і дорослих команд перемогли калушан з однаковим рахунком – 3:0.
     Команда «Західрембуд» з міста Бурштина перемогла волейболістів УМГ «Прикарпаттрансгаз». Дорослий склад переміг з рахунком – 3:0, юнаки з рахунком – 0:3 поступилися волейболістам з м.Івано-франківська.
     
      Команди Галицького району взяли участь у чемпіонаті області з баскетболу серед юнаків і дівчат 1993 року народження та молодших.
     Галичани, виборовши перемогу у команд Надвірної, Рогатина та Богородчан, поступилися тільки баскетболістам Івано-Франківська.
     В результаті ігор у своїх підгрупах команди юнаків і дівчат Галицького району посіли друге загальнокомандне місце.