Спортивні новини Галицького району

11-12 квітня на стадіонах «Колос» та Галицької ДЮСШ відбулись фінальні ігри з футболу серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів, І-ІІ ступенів в залік районної спорталіади школярів.
     В напруженій боротьбі розподілено місця командної першості:
     Школи І-ІІІ ступенів:
      І – Мединська ЗОШ (вчитель І. В. Бойчук)
      ІІ – Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель М. М. Пшегоцький)
      ІІІ – Комарівська ЗОШ (вчитель В. Д. Данилюк)
     Школи І-ІІ ступенів:
      І – Медухівська ЗОШ (вчитель М. М. Товстий)
      ІІ – Загірська ЗОШ (вчитель П. Я. Гладій)
      ІІІ – Німшинська ЗОШ (вчитель Я. П. Орнат)
     Призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Галицької районної державної адміністрації.

8, 9 квітня в Галичі відбулися VI літні обласні спортивні ігри з футболу серед дев’яти жіночих команд.
     Футболістки нашого району у підгрупі, перемігши команди з Тлумача та Тисмениці з однаковим рахунком 3:0, вийшли до півфіналу змагань, де перемогли команду з Рожнятова 1:0. У фіналі галичанки з рахунком 0:2 поступилися суперницям з обласного центру і в підсумку посіли друге місце. Третє місце здобула команда з Рожнятова.

З 6 по 10 квітня в с.Бояни Чернівецької області відбувся третій тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд вищої аматорської ліги. Серед восьми команд, які взяли участь у змаганнях, галичани перемогли волейболістів команди «Телеком» (м.Луганськ) – 3:2, «Бірзула» (м.Котовськ) – 3:0 та поступилися «Златогору» (м.Черкаси) – 2:3 і «Ескоріану» (м.Кривий Ріг) – 1:3. За результатми цих змагань наша команда «Володар Західрембуд» посідає п’яте місце у турнірній таблиці чемпіонату.