Сумний тиждень для громади. Рогатинці прощалися вже з другим загиблим Героєм

Сумний тиждень для громади. Рогатинці прощалися вже з другим загиблим Героєм

Рогатинська громада сьогодні знову в скорботі.

Коли гинуть захисники - Україна не може стримувати сльози. Сьогодні знову на головній площі Рогатина мешканці громади прощалися із загиблим Героєм - Василем Мочернюком. Кортеж з тілом Василя люди на колінах зустріли на площі Роксолани. Тут під час поминальної панахиди Героя вшанували молитвою.

Згодом живим коридором, устеленим квітами й лампадками, траурний кортеж рушив до домівки Захисника. Поховали його у с.Черче.

У скорботі залишилися дружина Леся, старенька мати, сестра, друзі.

"Жодні слова не можуть загоїти рану у серцях рідних. Нехай Бог дає Вам сили пережити утрату. А добрий і світлий спомин про покійного захисника залишиться у пам’яті родини та друзів. Вічна слава українському воїну, який захищав Батьківщину і поклав за неї і за кожного з нас своє життя.

Рогатинська міська рада висловлює щире співчуття рідним та друзям Героя", - пишуть на сторінці Рогатинської міської ради в соціальній мережі.

Сержант, гранатометник мотопіхотного відділення Мочернюк Василь загинув в неділю 11 вересня під час артилерійського обстрілу в Бахмутському районі Донецької області.

Мочернюк Василь 1976 р.н., родом з села Іллінці Снятинського району. 15 років тому поєднав свою долю з черчанкою Лесею. Саме санаторій «Черче» став для них місцем знайомства, а пізніше - багаторічної роботи. Тут став за свого, рідного. Односельчани запам’ятають його життєрадісним та щирим. А ще чоловіком, на допомогу якого завжди могли розраховувати. Коли його рідна сестра Світлана залишилась сама з двома малолітніми дітьми, саме він став для них на довгі роки опорою та підтримкою. Так само рідною для нього стала і дочка дружини - Надія. У їхній пам'яті він назавжди залишиться усміхненим.

Нагадаємо, що 13 вересня рогатинці провели в останню путь свого Героя Романа Бандуру.