Світлий Тиждень – Світлий ювілей

Світлий Тиждень – Світлий ювілей

Світлий Тиждень – Світлий ювілей     7 квітня 2010 року Божого – в день Благовіщення Пресвятої Богородиці – виповнилося 20 років з дня Архієрейської хіротонії Владики Андрія, Митрополита Галицького, керуючого Івано-Франківською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви. Двадцять літ минуло з того часу як Рука Господня – Святе Євангеліє, разом з руками святителів були розложені на голову священика Стефана Абрамчука, добре відомого християнам Галича та Івано-Франківська. Адже пам’ятають його галичани по багатолітній праці у винограднику Христовому – храмах Галицького району, а згодом як настоятеля православного храму Різдва Христового у м.Галич і декана Галицького. Пам’ятають як доброго пастиря, мудрого наставника і духівника, чуйного, співчутливого, ревного священика, який добре вів свою паству. Згодом Рука Господня попровадила о.Стефана до кафедрального собору Воскресіння Христового м.Івано-Франківська, де він довгий час був настоятелем.
Світлий Тиждень – Світлий ювілей     Отець Стефан був одним із ініціаторів Галицького собору 22 січня 1990 року в храмі Різдва Христового, який вирішував питання про утворення Української Автокефальної (Незалежної) Православної Церкви. З того часу, як у селі Підгайчики Коломийського району в 1990 році було звершено Архієрейську хіротонію й Івано-Франківську єпархію очолив Владика Андрій (Абрамчук), миряни Прикарпаття вперше за час новітньої історії Православ’я побачили в особі Архіпастиря щирість, відкритість, людяність та доступність. Адже протягом цього часу Владика відвідав усі православні парафії Івано-Франківщини, і скрізь пам’ятають його проникливе слово, здатне торкнутися найзакам’янілішого серця, та з радістю очікують наступного приїзду. Малі діти, молодь, літні люди завжди відчувають тепло, ласку та любов в часі архіпастирських відвідин Владикою їхньої парафії.
Світлий Тиждень – Світлий ювілей     Митрополита Андрія (Абрамчука) знають і поважають не лише в Україні, але й у діаспорі, як найстаршого єпископа УАПЦ, який бере активну участь в діалозі щодо об’єднання Українського Православ’я.
     Галичани пам’ятають, люблять і щиро моляться за Вас, дорогий Владико. У ці дні молитовно засилаємо найщиріші побажання Вашому Високопреосвященству з нагоди Христового Воскресіння і 20-ліття Вашого Архиєрейського служіння у винограднику Христовому.
Світлий Тиждень – Світлий ювілей     Хай Воскреслий Господь наш Ісус Христос благословляє Вас на довголітнє ревне служіння Церкві і людям, хай Матінка Божа, яка є Вашою Покровителькою (адже дияконська, ієрейська та архієрейська хіротонії Ваші звершені у Богородичні свята), покриває Вас своїм Покровом на усіх життєвих стежинах і молитовно опікується Вами.
 Світлий Тиждень – Світлий ювілей    Многая і Благих Вам літ, дорогий Владико!
     Іс полла еті деспота!
Світлий Тиждень – Світлий ювілейСвітлий Тиждень – Світлий ювілей

Священик Іоан Кузь, декан Галицький УАПЦ від імені священиків і віруючих Галицького деканату