Свято молодості і краси

Свято молодості і краси

     ОріфлеймНезалежно від віку кожна жінка прагне бути красивою. Тому-то ми й намагаємося підкреслити свою природну вроду різноманітними засобами, які пропонують нам косметичні компанії. А ті, намагаючись догодити своїм споживачкам, вигадують все нові і нові способи якнайдовше зберегти нашу молодість та красу. Втім, створити косметичний засіб – одна справа. Головне – донести його до споживача, навчити користуватися ним, розповісти про переваги цього засобу над іншими. Саме це і є одним із найголовніших принципів роботи  компанії Оріфлейм.  
     Компанія Оріфлейм була заснована у Швеції 1967 року братами Йонасом і Робертом Йокніками. Свою назву компанія одержала на честь Королівського прапора в дореволюційній Франції. Почавши свій бізнес з виробництва однієї лінії засобів по догляду за шкірою, сьогодні компанія Оріфлейм пропонує найрізноманітніший асортимент продукції для всіх, який включає більше 550 найменувань. Крім того, компанія Оріфлейм щорічно створює більш 150 нових видів продукції. Компанія Оріфлейм представлена в 55 країнах на всіх континентах. У даний час у компанії працює 1,5 мільйонів консультантів і 4600 співробітників. Офіс компанії є і у Галичі.
     Послідовність у розвитку бізнесу компанії здійснюється за допомогою каталогів та інших друкованих матеріалів, що виходять тиражем 64 мільйони екземплярів на 35 мовах і розроблених власним дизайнерським агентством. На місцевих ринках така стратегія підтримується рекламними кампаніями й інтенсивними програмами щодо зв’язків із громадськістю, а це сприяє розвитку популярності.
     Дбайливо ставлячись до навколишнього середовища, Оріфлейм бере від природи усе найкраще. Продукція Оріфлейм створюється за допомогою новітніх технологій з високоякісних компонентів природного походження – фруктів, квітів та інших рослин.
     Оріфлейм – шведська компанія, тому у неї шведський підхід до призначення та ролі косметики. Компанія Оріфлейм черпає своє натхнення в природній красі шведських жінок, тому її косметика не приховує, а підкреслює природну красу.
      Минулої неділі у Галицькому районному Народному домі відбулося справжнє свято краси – День відкритих дверей Оріфлейм. Консультанти компанії демонстрували представницям кращої половини людства новинки косметичної продукції, провели майстер-клас з візажу, розповіли про діяльність і розробки компанії. Крім того, що учасниці заходу мали змогу безкоштовно протестувати косметичні засоби, взяти участь у розіграші призів лотереї, вони ще й отримали можливість переглянути чудову програму, підготовлену представниками компанії за допомогою працівників культури району – Марії Грицик, Іванни Сорочинської, Сергія Городецького, танцювальних колективів «Ярославна» (кер. Галина Колодій) та «Модерн» (кер. Галина Леочко).

Ірина Заклінська