Свято в Бурштині

Свято в Бурштині

     День міста БурштинаДля мешканців Бурштина вже стало традицією зустрічати свято рідного міста вагомими здобутками. Цьогоріч, за словами міського голови Ярослава Громка, значних успіхів у праці домоглися енергетики Бурштинської ТЕС (директор М. Романів), завдяки наполегливій праці яких вдалося значно скоротити витрати палива на виробництво електроенергії, зменшити кількість шкідливих викидів у навколишнє середовище.
     У півтора рази збільшився випуск збірного залізобетону у порівнянні з 2009 роком працівниками ВАТ “Домобудівник” (директор О.Хом’як).
     На сьогодні стабілізувалась робота ТзОВ «Західрембуд» (директор Л.Головчак), зокрема, з ремонту і будівництва доріг, житлового фонду. До свята працівниками підприємства оновлено вулиці Т.Шевченка, Січових Стрільців.
     Чимало зусиль для того, щоб Бурштин став охайним, доклали трудівники КП «Житловик» (директор П.Патригура). Проведено роботи з освітлення вулиць Данила Галицького, С.Бандери, А.Міцкевича, благоустрій вулиці В.Стуса, дошкільних закладів м.Бурштин та ФАПу в селі Вигівка.
     Завершено реконструкцію покрівлі Будинку культури ім. Т.Шевченка, ведуться роботи із заміни вікон, дверей, тепломережі даної установи та газифікації вулиць І.Франка, Над Потоком.
     Неабиякого розмаху в місті набув малий та середній бізнес.
     Обличчя Бурштина змінюється: постають нові супермаркети, різнопрофільні магазини европейського зразка з елементами благоустрою територій.
     При сприянні міської ради виконано чималий обсяг робіт із ремонту і облаштування вбиральних кімнат в усіх дитсадках: в №1 – повністю перекрито два приміщення; у №№ 1, 6 – зроблено капітальний ремонт тепломереж, №2 – кухні та пральні.
     Міський голова, виконком складають подяку батькам вихованців дошкільних закладів, які долучились до проведення ремонту приміщень, придбання необхідного обладнання для роботи груп.
     Майбутнє України залежить від виховання молодої зміни. Тому велика робота по її патріотичному гарту ведеться у дошкільних закладах, загальноосвітніх школах міста, енергетичному коледжі, вищому професійно-технічному училищі торгівлі та ресторанного сервісу.
     Незмінним учасником усіх свят, що проходять не тільки в Бурштині, а й районі, області, є колектив муніципального духового оркестру (керівник В.Кузів), який у цьому році зайняв почесне ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі духових оркестрів «Карпатські передзвони», що відбувся в м. Моршин.
     В урочистостях до Дня міста Бурштина взяв участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Плав’юк. Він зачитав вітальну телеграму від Президента України Віктора Януковича, побажав, щоб кожен мешканець міста вклав свою частку праці в розквіт держави і вручив грамоти від обласної державної адміністрації.
     Заступник голови райдержадміністрації Богдан Мазурик подякував бурштинцям за їхню самовіддану працю, завдяки якій рідне місто стане справді європейським. Вручив грамоти від РДА та районної ради.
     Отримали подяки і вітання учасники свята від декана Бурштинського УГКЦ отця-мітрата Богдана Тимківа, міського голови Ярослава Громка, директора Бурштинської ТЕС Мирона Романіва, підприємців міста, які долучилися до організації і проведення заходу.
     Справжньою окрасою свята стали виступи дитячих колективів навчальних закладів міста, Палацу «Прометей» та музичної школи.

Емілія Наконечна