Тренер з боксу з Івано-Франківська поділився своїми думками щодо бою-реваншу Усика та Джошуа

Тренер з боксу з Івано-Франківська поділився своїми думками щодо бою-реваншу Усика та Джошуа

Сьогодні, 20 серпня, Олександр Усик проведе свій реванш проти британця Ентоні Джошуа. Цей відповідальний поєдинок для українського боксера вкотре демонструє, що українська школа боксу — дуже сильна. 

Віктор Поляков, учасник Олімпійських ігор та чемпіон світу з боксу, а зараз дитячий тренер, розповів Фіртці, хто на його думку, переможе у другому поєдинку.

"Пригадую, що перед першим поєдинком казали: хто такий Усик, а хто Джошуа! Ну ось, будь ласка. Тоді я взагалі не сумнівався, що Саша виграє. Я остерігався лише того, що він може впасти. Бо це суперважкий дивізіон — там один удар може все вирішити. Тим паче, Джошуа таким ударом володіє", - говорить він.

Однак боксер додає, що такою швидкістю, як в Олександра — мало хто може похизуватись, тому з Джошуа він розбереться.

Також, Віктор Поляков вважає, що британець не стане швидшим у реванші.

"Він швидшим не буде. Той бій — був його піком, вищим не буде. Наглішим може бути Саша — він буде більше бити. У першому бою, більше метушні було, Олександр остерігався його. Зараз він буде впевненішим. Кажуть, що удар має і вбити може, але для того, щоб “вбити” — треба влучити", - каже тренер.

Буде подібна картина, що і в першому поєдинку. Ентоні буде чекати. Усик — шульга, і для роботи з ним, не можна лізти вперед. Окрім того, в обох бійців дуже велика школа боксу.

Чи вплине війна на Усика в негативному ключі? І чи не виглядає він занадто важким?

"Ні, не вплине. Чому набрав вагу, бо у першому бої — тієї швидкості вистачило. Джошуа не встигав за Усиком. Олександру не вистачило сили й удару".

У першому поєдинку, команда Олександра поставила на ноги та швидкість, щоб не пропустити, пояснює Віктор. 

Також, на думку боксера, війна внесла корективи у життя кожного українця. Усик — не виняток.

«Війна кожного з нас поміняла і фізично, і психологічно. Так, вплив колосальний, але питання у тому, як це сприймає людина й чи може протистояти.Хтось може опустити руки та плести за течією, а хтось — навпаки». 

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!