ТУРНІР ЗНАВЦІВ ПРОФЕСІЙ

ТУРНІР ЗНАВЦІВ ПРОФЕСІЙ

     ТУРНІР ЗНАВЦІВ ПРОФЕСІЙЗ метою ознайомлення учнівської молоді з різноманітністю професій, які можна обрати у найближчому майбутньому, Галицьким районним центром зайнятості спільно з дирекцією та учнями старших класів Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. 11 червня проведено турнір знавців професій у форматі КВК між командами „Бізнес леді” та „Професіонали”.
     Ігрова програма включала сім конкурсів. Серед традиційних конкурсанти продемонстрували свою майстерність у приготуванні канапок, проявили здібності та вміння у професії кухар-кулінар. У конкурсі “Мода” дівчата підтвердили свої знання, необхідні для професій швея, дизайнер та модельєр. За результатами всіх проведених конкурсів перемогла команда „Бізнес леді”. Членам жюрі, до складу якого ввійшли заступник голови Галицької райдержадміністрації Ірина Чернега, директор Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Любов Гордійчук, директор Галицького РЦЗ Ганна Баранівська, заступник директора Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ст. Зоряна Івасишин, вчитель  Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксана Зарицька, випала нелегка місія, щоб визначити кращу команду, адже всі учасниці підготувались якнайкраще.
     В атмосфері веселого настрою діти у доступній формі презентували присутнім робітничі професії. І хай у недалекому майбутньому, коли доведеться обирати професію, інформація, отримана під час зустрічі у КВК, стане їм у пригоді. А на добру згадку про веселий конкурс всі учасниці одержали заохочувальні призи.

Наталія Гамлява, головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Галицького РЦЗ