Туроператор «Галичина-тур» справив новосілля

Туроператор «Галичина-тур» справив новосілля

     Туроператор «Галичина-тур» справив новосілляВ День туризму, 27 вересня, в м. Галич урочисто освячено нове приміщення єдиного на теренах району туристичного оператора «Галичина-тур».  Його директор Микола Хрептик повідомив редакцію «ГС», що очолювана ним фірма в лютому цього року першою в Галицькому районі отримала ліцензію на здійснення туристичної діяльності. Відтепер завдяки галицькому туроператору жителі району та його гості мають змогу замовити екскурсії не тільки територією нашого району, а й Івано-Франківської області, відвідати мальовничі Карпати, здійснити цікаві сплави річками Лімниця, Дністер та Черемош. «Галичина-тур» організовує кінні маршрути, екскурсії на квадроциклах, а також етнотури, під час яких знайомить  туристів з давніми та сучасними галицькими обрядами.

     В офісі «Галичина-тур» також можна замовити послуги інших туристичних компаній України і світу, придбати авіаквитки та отримати візову підтримку до будь-якої країни.

     Тож відтепер придбати туристичну путівку до Єгипту чи в Турцію можна не виїжджаючи за межі Галицького району, а кваліфіковані фахівці нададуть Вам вичерпну інформацію щодо своїх послуг.

     Новий офіс туроператора «Галичина-тур» знаходиться за адресою: м.Галич, майдан Різдва, 16 (третій поверх). Телефони: 2-29-87, 067 6728448. www.halka-tour.in.ua

     Переглянути фоторепортаж