У двох районах Прикарпаття 23 та 24 серпня заборонили продаж алкоголю

У двох районах Прикарпаття 23 та 24 серпня заборонили продаж алкоголю

У Калуському та Коломийському районах Івано-Франківської області заборонили торгівлю алкогольними напоями та речовинами виробленими на спиртовій основі у місцях проведення заходів із відзначення Дня державного прапора та Дня Незалежності України – 23, 24 серпня.

19 серпня відповідний наказ підписала голова Калуської районної військової адміністрації Жанна Табанець.

Суб’єктів господарювання торгівельної сфери та інших мешканців Калуської міської територіальної громади просять дотримуватися встановленої норми.

Аналогічну заборону запровадили і в Коломийському районі Прикарпаття згідно з наказом № 24 від 22.08.2022 р. начальника Коломийської районної військової адміністрації Любомира Глушкова «Про запровадження заборони торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану».

“Забороняється у порядку, визначеному Кабінетом Міністру України, торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі у місцях проведення заходів із відзначення в Коломийському районі Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України – з 21.00 год. 22.08.2022 р. по 10.00 год 25.08.2022 р”, – інформують на офіційній сторінці Городенківської міської територіальної громади Коломийського району.

Такі заходи вживаються з метою громадської безпеки та порядку.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!