У Галицькій громаді готують реорганізацію закладів освіти

У Галицькій громаді готують реорганізацію закладів освіти

Відповідні проєкти рішень міської ради оприлюднені для обговорення громадськістю на сайті Галицької міської ради.

Зокрема шляхом перетворення планується реорганізувати:

  1. Вікторівську гімназію імені Степана Пушика Галицької міської ради - у Вікторівську початкову школу імені Степана Пушика Галицької міської ради;
  2. Козинську гімназію Галицької міської ради - у Козинську початкову школу Галицької міської ради;
  3. Блюдниківський ліцей Галицької міської ради - у Блюдниківську гімназію Галицької міської ради;
  4. Дорогівський ліцей Галицької міської ради - у Дорогівську гімназію Галицької міської ради.

Проєктом рішення також зобов’язується начальника відділу освіти Галицької міської ради Івана Матейка у встановленому чинним трудовим законодавством України порядку, вжити заходи організаційно-кадрового характеру стосовно директорів закладів освіти Галицької міської ради, що реорганізуються шляхом перетворення, у зв’язку з їх реорганізацією, змінами в організації праці, а директорам навчальних закладів, що реорганізуються, вжити заходи організаційно-кадрового характеру стосовно працівників зазначених закладів освіти.

Іншими проєктами рішень міської ради пропонується реорганізувати Німшинську гімназію Галицької міської ради шляхом приєднання її до Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Галицької міської ради, утворивши філію № 3 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Галицької міської ради, яка забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти. А філію № 2 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Галицької міської ради, яка забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти у с. Придністров’я реорганізувати шляхом перетворення у філію № 2 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Галицької міської ради Івано-Франківської області, яка забезпечує здобуття початкової освіти.

Також відділу освіти та директору  Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Л.Мусякевич пропонується вжити заходи організаційно-кадрового характеру стосовно працівників Німшинської гімназії та філії №2 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла у зв’язку з їхньою реорганізацією.

Ще одним проєктом рішення пропонується утворити опорний заклад освіти на базі Залуквянського ліцею імені Іванни Блажкевич Галицької міської ради та приєднати до нього Козинську і Колодіївську початкові школи, утворивши на їхній базі філії №1 та №2 Залуквянського ліцею імені Іванни Блажкевич.

Як повідомив редакції ГС начальник відділу освіти Іван Матейко, громадське обговорення даних проєктів має відбутися у найближчі тиждень-два, якщо це дозволятимуть карантинні обмеження, адже обговорення передбачають зібрання певної кількості людей.

Є надія, що про дату і місце громадськість буде поінфомовано завчасно.

Детальніше ознайомитися з проєктами цих рішень можна на сайті Галицької міської ради за посиланням https://galycka-gromada.gov.ua/news/1643634508/