У Калуші пропонують перейменувати вулицю на честь одного з керівників Великої Британії

У Калуші пропонують перейменувати вулицю на честь одного з керівників Великої Британії

Мешканець Калуша Зіновій Лучка на початку червня подав електронне звернення міському голові Андрію Найді з пропозицією перейменувати вул. Ломоносова на вул. Бориса Джонсона або Королеви Великобританії Єлизавети II.

Як випливає з відповіді, яку оприлюднили на офіційному сайті Калуської міської ради, у Калуші було створено робочу групу, за результатами роботи якої прийнято рішення про перейменування ряду вулиць, серед них — і вулиці Ломоносова, інформують "Вікна".

"Члени робочої групи запропонували нові назви вулиць, що підлягають перейменуванню, обговорити з членами Спілки учасників АТО/ООС Калущини та іншими захисниками, що боронять Україну у війні з росією після їх повернення з фронту. Дану пропозицію підтримала і постійна комісія міської ради з питань гуманітарної роботи, законності, антикорупційної політики", — йдеться у відповіді.

Нагадаємо: до переліку на першочергове перейменування у Калуші  включили 10 вулиць. Ще 13 вулиць планують перейменувати у селах громади.

Зараз на офіційному сайті Калуської міської ради триває збір підписів під петицією щодо перейменування вулиці Пушкіна на вулицю Бориса Джонсона.

Також була пропозиція перейменувати цю вулицю на вул.Братів Бутусіних.

Раніше повідомлялося, що калушани не підтримали перейменування вулиці Пушкіна на вулицю Левка Лук’яненка.