У мера обласного центру нижчий

     Про рівень зарплат в основних посадовців Галицької міської ради за 2019 рік

     Як відомо, з початку року розпочалась кампанія з декларування доходів посадовців та чиновників органів державної влади та місцевого самоврядування. Зрозуміло, що людям завжди цікаво скільки ж грошей обрані ними можновладці забирають собі у вигляді заробітної платні. Адже це гроші тих самих людей і вони мають право це знати.

     Нещодавно на сайті НАЗК були оприлюднені також декларації про доходи і майновий стан посадовців Галицької міської ради.

     Отже, у 2019 році голова міської ради Орест Трачик отримав на своїй посаді понад півмільйона, а точніше - 526 875 грн та 80 886 грн пенсії. Його заступник Володимир Чуйко отримав в минулому році трохи менше – 390 421 грн, а секретар ради Олег Скриник – 393 156 грн.

     Якщо ж відняти податки, військовий збір та ПДФО, які в підсумку становлять 19,5% від нарахованої заробітної плати, та поділити отриману зарплату і пенсію на 12 місяців, то чистий дохід голови міської ради становив  в минулому році понад 40 тисяч грн на місяць, у першого заступника голови та секретаря ради він був майже однаковим - понад 26 тисяч гривень на місяць.

     Для порівняння варто зазначити, що Орест Трачик отримав у 2019 році на майже 12 тисяч більше заробітної плати аніж голова Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків, у якого за минулий рік зазначена сума у 515 072 грн.