У творчій лабораторії вчителя

     Для когось хімія – це тільки слово,
     Для когось неприємні відчуття,
     Для когось хімія – лише наука,
     Для неї хімія – її життя.

     Закінчила Ужгородський  національний університет, хімічний факультет, спеціаліст вищої категорії.
     Дембовська Надія Степанівна – закоханий у свою професію педагог. Вона наділена невичерпною енергією, завжди  працює  з повною віддачею. Ґрунтовно знає свій предмет, досконало володіє методикою його викладання.
     Головна мета роботи вчителя – створити оптимальні умови  для розвитку та самовираження кожного учня як особистості.
     Найважливішою умовою успішного  виховання компетентної, творчої  особистості, на думку вчительки, є формування загальної культури мислення.
     І тому Надія Степанівна працює над методичною  проблемою «Використання хімічного експерименту як одного із засобів розвитку логічного мислення на уроках хімії».
     Мета її роботи – розвиток особистості учня, його творчого потенціалу та пізнавальної активності. Навчальний процес при цьому орієнтує на потенційні  можливості дитини, їх реалізацію. Обов’язковою в її діяльності є робота над такими процесами: пам’ять, мислення, уява, увага. Без їх удосконалення неможливо сподіватися на поступ у розвитку учня. Психологи вважають, якщо ми навчимо дитину мислити – решту життя вона зможе вчитися самостійно.
     Уроки вчительки – це творча лабораторія, тому її учні й демонструють високі результати навчання, всебічну обізнаність та глибокі знання.
     Вимоглива у ставленні до професійних обов’язків Надія Степанівна постійно поповнює свої знання, підвищує фаховий рівень, використовує кращі надбання педагогіки, передовий досвід колег. Як результат – переможець районного конкурсу «Вчитель року – 2010» у номінації «Хімія», лауреат обласного етапу конкурсу.
     
     
     

Галина Трачик, методист РМК