У Верховинському районі тренувалися юні рятувальники

У Верховинському районі тренувалися юні рятувальники
Захід проводився Всеукраїнським громадським дитячим рухом "Школа безпеки", а участь у ньому взяли 98 чоловік, зокрема, 84 дитини віком від 10 до 18 років з 5 областей: Чернівецької, Миколаївської, Кіровоградської, Івано-Франківської та Житомирської областей, інформує ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.
Переможця визначали серед 11 команд-учасниць, 8 команд дорослі (учні 10-11 класів) та 3 команди юнаків (учні 6-7 класів).
Під час збору з дітьми були проведені майстер-класи від професійних рятувальників, навчально-тренувальні заняття та змагання щодо відпрацювання елементів техніки та тактики гірських сходжень, техніки пересування по снігу, проведення пошуково-рятувальних робіт у зоні сходження лавин, транспортування постраждалого за допомогою підручних засобів, надання домедичної допомоги при травмуваннях, переохолодженні та обмороженні, а також було проведено різноманітні спортивні та творчі конкурси.
Самі ж змагання включали в себе низку етапів, які вимагали вправності і завзяття. Юні рятувальники демонстрували свої вміння у наведенні навісної переправи та транспортуванні потерпілого, пошуку потерпілих під лавиною за допомогою спеціального спорядження. Змагалися юні рятувальники і у вправності надання домедичної допомоги за різних життєвих обставин: накладання пов’язок та шин, дії при переохолодженні та обмороженні.