У війні з окупантами загинув засновник реабілітаційного центру "4.5.0. Прикарпаття" Олег Перегуда

У війні з окупантами загинув засновник реабілітаційного центру

Війна забрала життя 34-річного калушанина Олега Перегуди. Про його загибель повідомила волонтерка Сніжана Полянська.

“Його більше немає з нами. Він загинув, “Скіф”. Таких, як він, і так мало в цьому світі, клята війна забирає саме їх. Він був мені як син, як старший брат, справжній друг, бізнеспартнер. Скільки планів, мрій… Командир, якого вважали батьком, віку то мав 34, а мудрості на 134. Людина честі, сміливості і сили . Все що робив ,завжди було красиво і бездоганно , з любов’ю і безмежною добротою, – написала Сніжана Полянська у фейсбуці. –  Він дуже любив Україну своїми реальними справами, реальним діями і цінність для нього були люди. Велике горе для рідних, надзвичайна втрата для людства…”.

Олег Перегуда  після Майдану пішов добровольцем на Донбас. Демобілізувався у 2016-му.

Минулого року Олег з дружиною Василиною створили реабілітаційний центр воїнів та учасників АТО “4.5.0. Прикарпаття”.

У реабілітаційному центрі планували проводити фізичну реабілітацію, апітерапію, лікування ПТСР, цивільну адаптацію ветеранів, навчати новим професійним навичкам.

"Є люди, які готові брати на себе певні ділянки роботи. Один із засновників «Української розумної автоматики» — Ігор Козак — пасічник, має досвід апітерапії. Ми розмістимо на території центру власну пасіку. Спробуємо заробляти медом для підтримки роботи центру", — розповідав Олег Перегуда.

Олег Перегуда у грудні минулого року пройшов в Івано-Франківську курс "Підприємництво та лідерство" за рекомендацією товариша. На безкоштовному курсі тривалістю у 500 годин ветерани війни та члени їх сімей проходять професійну перепідготовку та соціальну адаптацію.

До війни був підприємцем. Після подій на Майдані на початку війни призваний до Калуського військомату на посаду начальника фінансової служби. У липні вступив до добровольчого батальйону Національної гвардії, так як для служби на передовій у ЗСУ не підходила військово-облікова спеціальність. У батальйоні був призначений на посаду командира взводу. За два роки виконував завдання в Попасній, Нижньому, Курдюмівці, Комишувасі.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube