Участь у фестивалі «Дари лісу»

Участь у фестивалі «Дари лісу»

     У вересневі дні цього року делегація Галицького району на запрошення керівництва повіту Львувек Шльонський Республіки Польща побувала на п’ятому Дольношльонському фестивалі  «Дари лісу». Свято лісу відкривалося під оркестр мисливських ріжків та з дотриманням цікавих лісових традицій.
     Керівник делегації – заступник голови Галицької  районної державної адміністрації Богдан Мазурик із працівниками Галицького національного природного парку П.Витвицьким і П.Підгірняком  взяли участь у фестивалі «Дари лісу», в ході якого ознайомились із практикою ведення лісового господарства у колег Республіки Польща, а також побували на презентації кращих здобутків майстрів лісу.
     Наша делегація взяла участь у науково-практичній конференції, де кращим досвідом поділились лісівники  не тільки Польщі, а й  представники з Німеччини, Угорщини, а також делегація з Городоцького району Львівщини. На конференції обговорювались актуальні проблеми  розвитку лісівництва, характерні для Польщі та інших держав.
     Не дивлячись на святкову атмосферу фестивалю, поляки  продемонстрували ефективні технології догляду за лісом, найновіші засоби обліку деревини.
     Учасники фестивалю приємно були вражені ювелірною роботою польських лісорубів-бензопильщиків, які без спеціальних різців, а лише  бензопилами віртуозно вирізали з колод витончені фігури.
     На святковій ярмарці можна було придбати багаті дари лісу. Ніхто не залишився і без яскравих сувенірів.
     
     

Петро Витвицький, начальник відділу лісового господарства Галицького НПП На фото: хліб-сіль від Юзефа Мрувки – старости Львувецького