Учитель, на якого чекають учні

Учитель, на якого  чекають учні

     Грудзевич“Вірю в талант кожної дитини” – професійне кредо Василя Павловича Грудзевича, учителя трудового навчання, який після закінчення  педагогічного коледжу  розпочав трудову діяльність в Кінашівській ЗОШ І-ІІІ ст.
     Перші уроки, перші враження, перші перемоги. Так рік за роком шліфувався професіоналізм, добре володіння методикою викладання предмета.
     Постійні пошуки нових форм і методів навчання і виховання, любов до дітей, прагнення не відставати  від життя та долати труднощі – такі риси характеризують В.Грудзевича.
     Вчитель найбільше  прагне у своїй роботі виховати в учнів  почуття задоволення  від роботи на уроках трудового навчання, інтелектуальну та естетичну насолоду. Зусилля вчителя спрямовані  на кінцевий продукт  - виготовлення виробу. Приємно бачити задоволеного учня, який іде з майстерні по школі з якимось виробом: іграшкою, коробочкою, годівничкою тощо.
     У школі діють постійні виставки із змінною експозицією.
     В.Грудзевич багато уваги приділяє наочності на уроці. Він виготовив серію плакатів, обладнання, розробки з моделювання та конструювання.
     Застосовуючи методи інтерактивного навчання, Василь Павлович перетворює звичайний урок у цікаву гру, змагання, розкриває та розвиває особистість. На його уроках нема байдужих дитячих очей, пасивності. Усі працюють з повним навантаженням, відповідно до своїх нахилів і бажань.
     В.П.Грудзевич – учасник районного та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010» в номінації “Трудове навчання”.

Іван Маслій, методист РМК