"Українські ракети знайдуть свої високоточні цілі", - Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що росіяни отримають відплату за масовані ракетні обстріли, які вони здійснили 26 червня.

Про це Данілов написав у facebook

За його словами, під час недільних ракетних обстрілів Києва, Черкас та інших регіонів України, росіяни застосували тактику залякування, запозичену у нацистів часів Другої світової війни. 

"У 1940 році люфтваффе почали масове бомбардування Лондона з метою зламати опір британців, підірвати їх бойовий дух, але це призвело до прямо протилежного ефекту – бомбардування згуртувало й розізлило. Рашистські бомбардування Києва та інших українських міст і регіонів мають ті самі наслідки, що й нальоти люфтваффе – українці не злякались, а розізлились і хочуть помсти, а українські ракети знайдуть свої високоточні цілі", - пообіцяв Данілов. 

Як відомо, вранці 26 червня у Шевченківському районі Києва пролунали вибухи, постраждали щонайменше чотири людини. Зокрема, рятувальники дістали з-під завалів семирічну дитину, яку лікарі прооперували. Згодом рятувальники знайшли під руїнами тіло чоловіка. Повітряні сили ЗСУ повідомили, що росіяни вдарили по Києву за допомогою авіації з району Каспійського моря.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримайте нас!