«Укргазбанк» відкрив нове відділення в м.Галичі

«Укргазбанк»  відкрив  нове  відділення   в м.Галичі

     

     Вітаємо мешканців  м. Галича!

     26 березня 2020 року АБ «Укргазбанк» відкрив нове відділення в  адміністративній частині міста по вул. Шевченка 8А.  Нове повнофункціональне відділення має зручне розташування, в якому передбачені всі  необхідні умови для якісного та швидкого обслуговування клієнтів. Відмітим, що Банк входить до п’ятірки найбільших банків України за обсягом активів. 94,94% акціонерного капіталу Банку належить Державі України в особі Міністерства фінансів України.

     Минулого тижня  Надія Потоцька, начальник відділення АБ ««УКРГАЗБАНК»У» в м. Галич, завітала в редакцію газети, щоб привітати  мешканців міста та району з відкриттям.

     -          Банк вважає Галицький район  перспективним,  і готовий надавати кредити, як для бізнесу,  так і комунальним підприємствам. В бізнес-напрямках нам цікаво розвивати різні галузі чи то сільське господарство чи харчова або деревообробна промисловість, сфера послуг чи енергетика, особлива увага у нас до впровадження  енергоощадних технологій. При цьому, на вибір  бізнесменів Банк пропонує понад двадцять програм кредитування. 

     «Укргазбанк» має великі перспективи, як в м. Галич, так і в області. У нас є програми, які б ми хотіли запропонувати вашим підприємствам. В нас є підписана окрема угода з урядом Білорусі. Відтепер,  якщо у нас беруть кредит на купівлю техніки, виготовленої на 48 білоруських заводах, Білорусь компенсує частку відсоткової ставки. Наприклад, фермер, який купуватиме білоруський трактор, братиме кредит у гривнях під 9-10% річних. Таких відсоткових ставок більше ніде немає. Підприємці області можуть купувати тракторну техніку та автомобілі МАЗ , - повідомила Надія Потоцька.

     Ви зазначаєте, що Галицький район — перспективний?

     -          Так,  перспективний, як і інші райони, але напрями роботи всюди різні. Головне наше завдання  наразі — надати можливість людям та бізнесу мати можливість обслуговуватись в надійному Банку. В нас є що запропонувати.

     Клієнтів приваблюють створені банком умови обслуговування, найкращі продукти й тарифи, індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких питань, зокрема, й житлових. Ми розуміємо, наскільки актуальною для багатьох сімей є проблема власного житла. Тому створили перший в Україні іпотечний офіс з умовами кредитування, доступнішими за, наприклад, оренду житла.

     Крім того, спільно з урядом, державний «Укргазбанк» незмінно бере участь у реалізації найактуальніших масштабних банківських держпрограм. Наприклад, президентської з підтримки бізнесу – «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачає лояльні ставки кредитування - 5%, 7% або 9%. А також у банку можна долучитись до компенсаційних програм фінансування фізичних осіб, ОСББ і ЖБК для термомодернізації та здійснення енергоефективних заходів у будинках.

     - Державний «Укргазбанк» збільшив свій прибуток у 6 разів за перший квартал 2020 року. Очевидно, це дає вам змогу надавати кредити для бізнесу, який  потребує фінансування?

     -          У першому кварталі 2020 року державний «Укргазбанк» заробив 340 млн грн чистого прибутку. У той час, коли прибуток за аналогічний період попереднього року склав 54,3 млн грн. Зараз головне завдання банків – утримувати фінансову стабільність України, бути її надійною, непорушною опорою. В «Укргазбанку» є міцний запас ліквідності та капіталу, нові лояльні умови для співпраці, актуальні для клієнтів продукти та сервіси, сучасні та безпечні дистанційні канали доступу до них.» - зазначила Надія Потоцька.

     Навіть під час карантину державний «Укргазбанк» продовжує активно підтримувати український бізнес, а тому першим серед банків перетнув позначку у 100 позичальників у президентській програмі підтримки підприємців «Доступні кредити 5-7-9%». Наразі вже більше 120 підприємців отримали кредити на розвиток свого бізнесу. Нагадаємо, прибуток «Укргазбанк»у за 2019 рік перевищив 1 млрд грн.

     -          «Укргазбанк» відповідає критеріям, які  встановив Кабмін, щодо банків, які можуть здійснювати соціальні виплати та виплати заробітних плат для бюджетників? 

     — Звичайно. Наш банк має беззаперечне право на такі виплати. Ми завжди працювали з бюджетними підприємствами і готові обслуговувати будь-яку кількість клієнтів. Спеціально для цього розробили наш унікальний картковий продукт. Людина, яка отримує заробітну плату на цю картку, може знімати готівку у банкоматах будь-якого іншого банку без жодної комісії.

     — Місцевим органам самоврядування дозволили вільні кошти, які вони можуть класти не лише на рахунок Держказначейства, а й на депозит до будь-якого державного банку. Що пропонуєте таким клієнтам, аби вони розміщували свої вільні кошти саме у вас? 

     — Ми пропонуємо вигідну відсоткову ставку, адже чим вища відсоткова ставка, тим більше коштів отримає згодом установа і зможе їх спрямувати на потреби. Ми конкуруємо з іншими державними банками, і ця конкуренція дає вигоду місцевим громадам.

     -          Наскільки нині безпечно тримати свої гроші на рахунку у банку? Чи можливо, навпаки - небезпечно їх ховати вдома? 

     — Як банкір з 16-річним досвідом, я б радила зберігати гроші у банку. Зовсім не потрібно тримати їх вдома під матрацом, бо це приноситиме і моральний, і фізичний дискомфорт. Державні банки мають підтримку з боку держави, тому вони надійніші. Бо доки буде держава, будуть і державні банки, саме вони нині є острівцями стабільності. Окрім того, обираючи банк, потрібно звертати увагу на відсоткову ставку. Якщо вона значно вища, аніж в інших банках, — це погана ознака. Не варто оминати увагою прозорість і транспарентність банку та його власника. Для особистої зручності варто оцінити також, як вас обслуговує персонал відділень.

     — У якій валюті краще тримати депозити? 

     — Що стосується зберігання заощаджень, то кожен має вирішувати сам, у якій валюті тримати депозит. Я б радила половину грошей тримати у гривні, іншу у валюті, бо відсоткова ставка в таких депозитах приваблива однаково.

     -          Дякуємо Вам за цікаву інформацію і хорошу новину!   «Укргазбанк» відкриває нові відділення, а це багато про що говорить!

     -          Дякую Вам! Саме так! Ми пишаємось тим, що маємо можливість тепер запрошувати наших клієнтів до Галича. (вул. Шевченка 8а). Всім нам бажаю міцного здоров’я, гарного настрою та процвітання!