Управління праці та соціального захисту населення Галицької райдержадміністрації інформує

     “Про пільги дружинам та малолітнім дітям померлих учасників бойових дій”
     Згідно з п.3 ст.10 Закону України ‘’Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту’’ чинність цього Закону поширюється на дружин  (чоловіків), які не одружилися вдруге, батьків, неповнолітніх дітей померлих учасників бойових дій, партизанів, підпільників, військовослужбовців та учасників війни, які проходили службу у військових підрозділах, частинах, штабах і установах, що входили до складу діючої армії в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945рр. та війни 1938, 1939, 1945 років з імперіалістичною Японією, нагороджених за бойові дії державними нагородами та орденами і медалями колишнього Союзу РСР ( крім ювілейних).
     За довідками звертатись в управління праці та соціального захисту населення Галицької райдержадміністрації (кабінет №5 або за телефоном 22058).

     До відома випускників шкіл району!
     Управління праці та соціального захисту населення Галицької райдержадміністрації проводить організаційну роботу щодо виявлення інвалідів, які бажають вчитися, спроможні реалізувати свої здібності і можливості відповідно до висновків МСЕК та направлення до вступу:
     1) в учбові заклади Міністерства праці та соціальної політики України (інвалідів 1-111 груп;  інвалідів дитинства у віці від 15 до 35 років )
     2) до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів м.Київ (до центру приймаються громадяни України із числа інвалідів працездатного віку 1-111 груп, які не мають професії або через інвалідність не можуть працювати за обраною професією і за  висновком медико-соціально експертної комісії потребують професійної реабілітації ).   
     Зокрема: Кам”янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат; Харківський обліково-економічний технікум-інтернат; Житомирський технічний ліцей-інтернат та Самбірське професійно-технічне училище-інтернат.
     Також інваліди 1-111 груп після закінчення повної загальної середньої освіти мають можливість навчатись у вузах на державній формі навчання при заключенні висновку МСЕК , що інвалід може навчатись в даному навчальному закладі.  
     За довідками звертатись необхідно в управління праці та соціального захисту населення (кабінет №5 або за  телефоном 22-058).

     З метою залучення додаткових коштів для проведення на державному рівні заходів з відзначення 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні  1941-1945 рр, організації Всеукраїнської акції на допомогу тим, хто 65 років тому здобув для нас Велику Перемогу, та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.12.2008р. № 1547  “Про заходи щодо підготовки та відзначення 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років’’ Державному комітету України у справах ветеранів  ( код ЗКПО 35531754 ) відкрито спеціальний рахунок  № 31250276221127 в ГУ ДКУ у м.Києві, МФО 820019.
     З метою залучення всього суспільства для надання допомоги ветеранам війни управління праці та соціального захисту населення Галицької райдержадміністрації просить керівників підприємств, установ та організацій району  підтримати цю благодійну акцію.

Управління праці та соціального захисту населення