В Дубівцях сьогодні вимкнуть світло

В Дубівцях сьогодні вимкнуть світло
Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук анонсувала часткове вимкнення електроенергії в окремих населених пунктах області.
У переліку — села Коломийського, Калуського та Івано-Франківського районів.
Про це голова ОДА Світлана Онищук повідомила на своїй сторінці  у Фейсбук:
«До уваги жителів області‼ Сьогодні відбудеться часткове вимкнення електроенергії у нашій області. А саме: с. Дубівці Івано-Франківського району, с. Чернелиця Коломийського району, селище Брошнів-Осада Калуського району, в селах Студінка та Завадка Калуського району, а також в селах Пасічна та Вовчинець Івано-Франківської міської ради», - йдеться у повідомленні.

Голова ОДА просить віднестися з розумінням до тимчасових незручностей

«Просимо вашого розуміння. Ми мусимо набратися терпіння, витримки, твердості духу. Продовжуємо економити електроенергію. Тільки так ми переможемо», - звертається до мешканців області Світлана Онищук.

На скільки вимкнуть електропостачання, не повідомляється. Немає інформації і на сторінках АТ "Прикарпаттяобленерго" в соцмережах та на сайті.

Для жителів залишається актуальною необхідність мінімізувати використання енерговитратних приладів: обігрівачів, бойлерів, електроплит, пральних машин, духовок, кондиціонерів, мікрохвильовок, підігріву підлоги тощо.