В Галичі міський голова побив депутата

 В Галичі міський голова побив депутата

Міський голова Галича Олег Кантор сьогодні в приміщенні міської ради побив депутата й працівника земельного відділу Галицької міської ради Миколу Вовка. Про це редакції повідомила адвокат потерпілого Наталія Філімон-Шевчук.

«Мені зателефонував Микола Вовк, будучи ще у міській раді, він повідомив, що йому з невідомих причин міським головою Олегом Кантором нанесені тілесні ушкодження. Він попросив з’явитися до нього. Потім зателефонували ще декілька депутатів – попросили прибути у міську раду. Прибувши у міську раду, я побачила Миколу Вовка із саднами і синцями на обличчі. Він зателефонував у лікарню, приїхала швидка допомога і проводиться огляд», – сказала адвокат.

Вона також зазначила, що у лікарню під час того, як медики проводили огляд потерпілого і знімали побої, приїхав Олег Кантор і вдруге побив депутата.

“З погрозами у лікарню прибув міський голова, порвав медичні документи Миколи, наніс йому тілесні ушкодження”, – сказала адвокат.

Зараз, за її словами, на місці працюють працівники поліції, які відібрали заяву у потерпілого.

Ситуацію пізніше прокоментував і міський голова Галича Олег Кантор.

“Вовк був п’яний і поводився неадекватно – нецензурно лаявся, чіплявся до мене, до мого заступника, до секретаря ради.  Потім штовхнув мене і я, відповідно, відштовхнув його… Шкода, що я не встиг  в це приміщення камери перенести, дуже шкода… Людина просто не розуміє, що піде по статті з роботи”, – сказав Олег Кантор.

Сам Микола Вовк у розмові з кореспондентом «ГС» зазначив, що голова нібито змушував його голосувати на завтрашній сесії за одне з питань «так, як треба», але він не погоджувався. Мовляв, з цього все і почалося.

Що ж, ситуація неприємна, звісно. Більше, можливо, проясниться на завтрашній сесії. Але остаточну крапку в цьому має поставити слідство.