В Галичі обікрали заправну станцію

В Галичі  обікрали заправну станцію

     ГривніПрактично кожен українець сьогодні дбає про те, щоб якось заробити гроші. Зрозуміло, що з офіційним працевлаштуванням не кожному щастить. Отож одні їдуть на роботу за кордон, інші підшукують сезонні сільськогосподарські чи будівельні роботи в межах своєї країни. І одним, і іншим треба добряче гнути спину, щоб заробити менш-більш пристойні гроші. Але є у нас ще й інша категорія людей – ті, хто намагається збагатитися, не докладаючи для цього особливих зусиль. Саме таким виявився галичанин К, який в ніч з 15 на 16 червня поцупив із сейфу однієї з автозаправних станцій в м.Галичі 39 300 грн. Про цей випадок газету повідомив начальник Галицького РВ УМВС Юрій Макойда.
     За його словами, злодійчук непогано орієнтувався в самому приміщенні, оскільки поки працівники заправки дрімали (все відбувалося орієнтовно після 2 години ночі), він зумів проникнути всередину, відчинити сейф і зникнути з усією виручкою. З огляду на те, що жодна шибка не була розбита і жоден замок не пошкоджений, можна було б подумати, що порушник володіє надзвичайними можливостями на зразок Коперфілда і може проникати крізь стіни… Але, як виявилося в ході оперативно-розшукових заходів, він потрапив до приміщення завдяки необачності самих працівників заправки. Звіривши опівночі касу, вони спокійно задрімали, не переконавшись, що усі двері замкнені. Саме через одні з них (бокові), які виявилися відчиненими, зловмисник  реалізував свій план. Через два дні, коли працівники міліції спіймали його, у нього уже не було всієї суми. Меншу її частину він встиг потратити.
     Проти гр. К порушено кримінальну справу і згідно законодавства за скоєний злочин його можуть позбавити волі на термін від 3 до 5 років.  Наразі  триває слідство. А остаточне рішення винесе суд.

В.Т.