В Івано-Франківську затвердили відзнаку імені Романа Гурика

В Івано-Франківську затвердили відзнаку імені Романа Гурика

В Івано-Франківську запровадили Відзнаку міського голови імені Героя Небесної Сотні Романа Гурика під назвою «Зміни світ на краще».

Відповідне рішення прийняли під час засідання виконкому.

"З метою відзначення осіб, які внесли вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну благодійну і громадську діяльність, підвищення добробуту її жителів, примноження культурних, духовних надбань та інших цінностей, зміцнення місцевого самоврядування і демократії, виконавчий комітет міської ради вирішив встановити Відзнаку міського голови м. Івано-Франківська імені Героя Небесної Сотні Романа Гурика "Зміни світ на краще", – йдеться у проєкті рішення.

Відзнака спрямована на “підтримку ініціатив та дій молодих людей (віком до 35 років), які своєю діяльністю та вчинками прагнуть розбудови майбутнього України на принципах і цінностях Майдану, реалізації мрій Героїв Небесної Сотні, зокрема Романа Гурика, довершення справ, які він не встиг зробити”.

Відзнака «Зміни світ на краще» вручатиметься у таких номінаціях:

  • здійснення визначного геройського вчинку;
  • самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності та інших подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України;
  • значний внесок у відродження національної, культурно-мистецької, духовної, військово-історичної спадщини;
  • заслуги у благодійній діяльності;
  • вагомі здобутки та досягнення, які формують позитивний імідж Івано-Франківської міської територіальної громади та нашої держави на світовому рівні;
  • видатні дослідження у науково-технічній галузі, галузі медицини, що відповідають рівню світових досягнень.