В Івано-Франківську покажуть "живу" різдвяну шопку

В Івано-Франківську покажуть
Фото ілюстративне

В Івано-Франківську 9 січня “живі скульптури” покажуть біля головної ялинки живу різдвяну шопку. Про це повідомляє kyiinfo з посиланням на ефір місцевого радіо “Західний плюс” з участю міського голови Руслана Марцінківа.

“Наші “живі скульптури” біля ялинки 9 січня покажуть живу шопку”, – сказав Марцінків.

Відомо, що "живі скульптури" в Івано-Франківську створює група Mime "IF", яку організували актори обласного муздрамтеатру. В їхньому доробку є естрадні номери пантоміми та понад 20 образів "живих статуй". Персонажі можуть бути як повністю нерухомими, так і "оживати", дивуючи складністю та чіткістю своїх рухів. Образи Mime "IF" неодноразово перемагали на професійних фестивалях в Україні та за кордоном.

Міський голова також зауважив, що дійство відбуватиметься на Вічевому майдані, де різдвяна хода завершиться святковим концертом та виставкою шопок. За словами мера, тоді очікують побачити понад 300 різноманітних шопок, які принесуть учасники фестивалю “Коляда на Майзлях”.

Він зазначив, що Івано-Франківська громада пишається тим, що має найкращі “живі скульптури”, яких містяни та гості можуть побачити на різноманітних фестивалях та урочистостях.

Фестиваль “Коляда на Майзлях” відбудеться в Івано-Франківську з 9 до 14 січня. Очікується, що в ньому візьмуть участь понад 50 колективів з України та інших країн світу. Мета фестивалю – відродження та поширення різдвяних традицій, колядок, щедрівок та обмін творчим досвідом.