В Івано-Франківську вночі не торгуватимуть алкоголем

В Івано-Франківську вночі не торгуватимуть алкоголем

     В Івано-Франківську вночі не торгуватимуть алкоголемМіська влада Івано-Франківська має намір заборонити продаж алкогольних напоїв у нічний час – з 23:00 до 08:00. Відповідний проект рішення «Про впорядкування продажу слабоалкогольних та алкогольних напоїв у роздрібній торгівельній мережі» затвердили на виконкомі. Остаточне рішення – за депутатами. Даний проект міські обранці розглядатимуть на сесії Івано-Франківської міської ради.
     “Нині понад 600 торгових закладів продають спиртне, – повідомив начальник управління торгівлі Ігор Витриховський. – За збут алкоголю неповнолітнім підприємців штрафують. Незаконний продаж – під контролем у чиновників”.
     Ініціатором проекту рішення про заборону продажу алкогольних напоїв виступив депутат Івано-Франківської міської ради Петро Строїч. За його словами, у місті зафіксовано чимало випадків зловживання слабоалкогольними напоями та пивом серед молоді. Особливо у нічний час. Тож влада міста повинна втрутитися, щоб зберегти здоров’я підростаючого покоління.
     Якщо торгівельні заклади проігнорують «антиалкогольне» рішення міської ради і надалі продаватимуть спиртне вночі, влада обіцяє взагалі позбавити їх права нічної торгівл.

повідомляє ТРК «Вежа»