Кілька днів тому у Суспільному заявили, що вже розпочали підготовку для проведення події в Україні. Про перші кроки повідомив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук. Він сказав, що в Україні вже затвердили склад Оргкомітету, який відповідатиме за проведення пісенного конкурсу у 2023 році.

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у своєму телеграм-каналі заявив, що Україна вже розпочинає підготовку до фіналу Євробачення 2023. Він анонсував, що вже розглядають кілька місць або ж міст для проведення заходу.

"Головне питання для нас та Європейської мовної спілки – безпека. Щоб забезпечити зручну логістику, а головне безпеку розглядаємо різні локації. Які саме поки не можемо анонсувати", – кажуть в ОП.

Посадовець додав, що з самого початку у процес організації Євробачення-2023 були залучені Міністерство оборони та Міністерство внутрішніх справ України. Все через війну в Україні, яка досі триває. До речі, на початку червня міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко казав, що конкурс повинен відбутись в Україні, "єдине, що ніхто ще не проводив Євробачення під час війни", але він з колегами шукає відповіді "на найважливіші умови, які висуває Мовна спілка".