В Уряді мають намір відновити залізничну колію з Галича до Підвисокого

Нещодавно Верховна Рада схвалила Закон України «Про державний бюджет України на 2022 рік». На розвиток інфраструктури у бюджеті передбачили 141,8 млрд грн. Гроші підуть на реконструкцію, будівництво та утримання доріг державного та місцевого значення, а також на модернізацію залізниці, аеропортів і річкового транспорту. Про це інформує пресслужба Мінфіну.

На наступний рік буде збільшено фінансування Укрзалізниці з держбюджету до 5,2 млрд грн. З цих коштів – понад 3 млрд грн планується направити на купівлю нових пасажирських вагонів, включно з 70 вагонами для денних швидкісних поїздів. Інші 2 млрд грн будуть направлені на фінансування проектів з будівництва та модернізації пасажирської залізничної інфраструктури.

Зокрема, у Міністерстві фінансів повідомили, що наразі серед інших вже опрацьовується проєкт відновлення лінії Галич – Підвисоке для зменшення тривалості поїздки до Івано-Франківська та курортів Карпат на 2-3 години та скорочення її протяжності на близько 150 кілометрів.

Про це повідомила і народна депутатка Оксана Савчук.

"Я звернулася до Міністерства фінансів України та Міністерства інфраструктури України, щоб проєктування та будівництво залізничної колії на дільниці Підвисоке - Галич було включено до Бюджетної декларації на 2022-24 роки. Це означає, що у видатках Держбюджету на 2022 рік потрібно закласти кошти на будівництво даної колії. Це історична частина залізниці, протяжність якої становить 30 км. Мінінфраструктури разом з Укрзалізницею - на моє звернення розгляне питання включення проєктування та будівництво залізничної колії на дільниці Підвисоке-Галич до переліку об’єктів, які реалізовуються за бюджетні кошти. Будівництво колії коштовне, але необхідне",- переконана прикарпатська обраниця. Нагадаємо, в травні депутати Івано-Франківської міської ради ухвалили звернення до щодо відновлення залізничної колії від Підвисокого до Галича протяжністю 29 км.

Дана ділянка залізниці була знищена під час відступу німецьких військ з довколишніх земель у 1944 році. Проте, у післявоєнні роки і до цього часу її так і не було відбудовано.

За інформацією Міністерства інфраструктури України для будівництва цієї ділянки необхідно відновити 30км залізниці і земляного насипу, 12 мостів і 19 труб, близько 10 залізничних переїздів, які необхідно облаштувати пристроями сигналізації тощо. Орієнтовна вартість робіт складає 1 млрд гривень.