Важка втрата. На війні загинув мешканець с.Дем'янів Бурштинської громади

Важка втрата. На війні загинув мешканець с.Дем'янів Бурштинської громади

У боротьбі з окупантами загинув 54-річний Василь Дільний (Кабул) з села Дем'янів Бурштинської громади.

Василь Дільний з позивним “Кабул” з початку 2015-го пройшов найбільш гарячі точки Донбасу: Опитне, Попасна, Новотошківське, Біловодське, Краматорський аеропорт… Спочатку в складі  едельвейсів 128-ї бригади, а пізніше − у 10-й гірсько-штурмовій, писала про Василя у 2020 році АрміяInform.

Про загибель військового повідомила Бурштинська міська рада.

“Більшу частину свого життя був у гарячих точках, де велися запеклі бої: учасник бойових дій в Афганістані з 15 квітня 1987 по 2 квітня 1989 року, учасник бойових дій АТО та ООС. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України він разом з побратимами став на захист рідної країни. Герой віддав своє життя у бою з ненависним ворогом, захищаючи незалежність держави та свободу українського народу, до останнього подиху виконуючи свій моральний обов’язок”, – інформують у мерії.

Прощання та чин похорону відбудеться сьогодні, 23 червня, о 15:00 год. в с. Дем'янів, вул. 1 травня, буд. 3.
Для усіх охочих віддати шану загиблому Герою о 14:30 год. біля ПК "Прометей" буде автобус.
ГО "Галицьке районне об'єднання воїнів АТО", Галицька районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану сумують з приводу загибелі захисника України – Василя Володимировича Дільного і висловлюють співчуття рідним та близьким побратима.
Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримайте нас!