Вчепився блуд

Вчепився блуд

     ЛісГрибний сезон, що розпочався з приходом першого осіннього місяця, манить до лісу багатьох любителів «тихого полювання». Азарт від збирання грибів та підпеньок захоплює і дорослих, і дітей, і людей похилого віку. Та інколи це захоплення приносить немало клопотів, як родичам грибників, так і працівникам міліції, МНС та іншим службам.

     Як повідомили у Галицькому РВ ГУ МНС в Івано-Франківській області, 17 вересня жителька села Дорогів Галицького району К. 1946 року народження також вирішила піти до лісу, щоб запастися запашними грибами на зиму. Жінка так захопилася їх збиранням, що й не помітила, як заблудилася. Ще й гумові чоботи, які були завеликі, натерли ногу до рани.  На дворі уже сутеніло, погода була похмурою і сирою, і  зорієнтуватися в таких умовах було надзвичайно важко. Жінці все ж вдалося вийти з лісу, та коли вона зорієнтувалася, то зрозуміла, що додому надто далеко і  через рану на нозі вона не зможе  дістатися до свого села. Неподалік села Блюдники, на території колишнього села Селище (саме сюди вийшла громадянка К.), є кілька незавершених будівель. В одній із них жінка і провела ніч.

     На ранок 18 вересня працівниками райвідділів міліції та МНС, а також Галицького національного природного парку та місцевими жителями було організовано пошуки зниклої. До пошуків були залучені також працівники Калуського РВ ГУ МНС .

     Під час прочісування лісу один із працівників Галицького НПП, який проживає в с. Колодіїв, сусідньому із с.Дорогів, побачивши жінку, що спокійно збирала гриби, впізнав у ній гр.К. і повідомив про це інших пошуковців.

     На щастя все закінчилося благополучно. Та скільки хвилювань і клопотів довелося пережити рідним гр. К. і тим, хто долучився до пошуків. Тож будьте обережними, не йдть до лісу наодинці і не заходьте далеко в ліс у незнайомих для Вас місцях.