Вечір-спомин

Вечір-спомин

     Володимир МайкутСкільки б літ не виділила доля людині, скільки б поколінь не пройшло вздовж і впоперек безмежними просторами України, кожен із сущих залишить свій неповторний слід в історії держави, в історії роду, залишиться у пам’яті рідних, друзів, колег.
     11 вересня відбувся вечір – спомин, присвячений світлій пам’яті покійного Василя Володимировича Майкута.
     48 літ – лиш мить у вселеннім вимірі, і так мало у людськім житті. У народі кажуть, що не марно вік прожив, коли зростив дітей, посадив сад і збудував хату.
     Василь Володимирович Майкут виростив дітей та не повінував, не дочекав онуків, правнуків.
     Посадив молодий сад, та плодів не встиг зібрати. Збудував добротний дім, але не судилося жити в ньому. Не судилося… Той, хто живе для людей, для держави, служить їм – має щире серце і безмежну душу, але й вони не можуть вмістити всі ті болі й тривоги… Не завжди при житті ми встигаємо засвітити свічу любові. І цінуємо, лиш навіки втративши…
     10 літ тому, на 49-му році, у розквіті сил, мрій, надій і сподівань обірвалась струна життя Василя Володимировича Майкута. Але людина живе доти, доки між нами живе світла пам’ять про неї.
     Дружина Ольга Миколаївна, син Володимир, дочка Мар’яна висловлюють щиру подяку тим, хто долучився до організації та підготовки вечора-пам’яті, зокрема, декану Галицькому УГКЦ отцю-мітрату Василю Завірачу, отцю Ігорю Броновському, начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Марії Іваськів, начальнику штабу цивільної оборони Бурштинської ТЕС Володимиру Федорняку, працівникам Народного дому Іванні Сорочинській та Сергієві Городецькому, керівнику вокальноого тріо “Бурштинове намисто” Степану Іваськіву, директору фірми «Галич-світоч» Ігорю Федорняку, усім галичанам, які взяли участь у вечорі.
     Майкут Василь Володимирович народився 1 жовтня 1951 року на Львівщині.
     У 1971 році із відзнакою закінчив Львівську торгово-економічну академію. У тому ж році розпочав свою трудову діяльність економістом у сфері торгівлі в колишній Молдовській РСР.
     У 1972-1974рр. служив танкістом у групі радянських військ в НДР.
     Після звільнення з армії з 1974 по 1978 роки працював заступником голови правління Рожнятівського районного споживчого товариства. У цьому ж році був переведений на посаду голови правління Галицького районного споживчого товариства.
     За сумлінну роботу нагороджений значком «Відмінник споживчої кооперації».
     У травні 1994 року В.Майкута було обрано заступником голови районної ради народних депутатів. В грудні 1995 року його призначено заступником голови Галицької районної державної адміністрації.
     Василь Володимирович доклав чимало зусиль для підготовки і святкування 1100-річчя Галича.
     За самовіддану працю на благо України, рідного краю неодноразово нагороджувався грамотами обласної державної адміністрації.
     Світла пам’ять про Василя Володимировича Майкута збережеться у серцях вдячних галичан.

Емілія Наконечна