Великі перегони

     У правдивості даних слів ми переконалися ще раз , побувавши на традиційному щорічному спортивно-розважальному конкурсі «Великі перегони», який проводився в рамках військо-патріотичної гри «Джура». Метою його було розвинути у дітей командний дух, почуття відповідальності за себе і за товариша по команді, здоровий азарт, смак перемоги і лідерства.
     У змаганнях брали участь команди учнів 5-их класів. Обов`язковою була участь класних керівників. Конкурс складався з двох частин: розважальної та спортивної.
     До розважальної частини входили такі етапи: представлення команди, інтелектуальний конкурс, конкурс капітанів, конкурс класних керівників.
     Спортивна частина передбачала обов`язковий конкурс – перетягування канату. Учасники команд «Веселий курінь» (5-А кл.), «Сильні, спритні та завзяті» (5-Б кл.) проявили неабияку спритність, високий рівень спортивної підготовки.
     При представленні учасники команди «Веселий курінь» смакували вареники з вишнями , що надало їм наснаги до перемоги. Капітани команд  Кобзєв Данило (5-А кл.) і Ратайчук Роман (5-Б кл.) виявили спритність та винахідливість у конкурсах. Усім присутнім сподобались змагання: «Саджання картоплі», «Снайпер», «Тунель», «Рибалка».
     Класні керівники Орися Грицай (5-А кл.) та Ольга Дух (5-Б кл.) показали відмінні знання про своїх вихованців, відкрили багато нового про можливості кожного з них.
     За свою команду-учасницю уболівали групи підтримки, що створювало атмосферу дружби, взаємодії у залі.
     Перше місце виборола команда 5-А кл. «Веселий курінь» з невеликим відривом від команди «Сильні, спритні та завзяті» (5-Бкл.). Але все ж таки перемогла дружба, здоровий спортивний дух . Смак перемоги і лідерства відчули всі учасники.  
     Ефективність, організованість, високий темп змагань забезпечили організатори конкурсу заступник директора школи з виховної роботи Іван Ільницький та вчителі фізкультури М.Товстий та О.Кохан. Подяку організаторам змагань висловили батьки учнів, а учасники змагань після спільної фотосесії домовились зустрітися в такому ж протиборстві через рік.
     
     

Вікторія Денега та Тетяна Цицик, учениці 9-А кл. Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2