Велоспорт на теренах Галичини

Велоспорт  на теренах Галичини

     Велоспорт  на теренах ГаличиниНадворі літо – пора відпусток, подорожей, мандрів. Чимало молоді не знає, як провести свій вільний час з користю для себе.  
     Ми, звичайні хлопці та дівчата, жителі м.Бурштина та Галича, які мають гірські велосипеди, знають правила поведінки на дорогах та у яких є величезне бажання мандрувати, організували свій велосипедний клуб «Boston Bike». Мета нашої організації – пропаганда здорового способу життя та підтримка велокультури в нашому регіоні. Все, що нас об’єднує, – це два колеса та бажання гарно відпочити. Наразі група налічує 56 любителів їзди на велосипедах. У нас є свій власний веб-сайт http://s4.germes.if.ua/, який ще на стадії розробки, але тут уже можна ознайомитися з нашими маршрутами і почерпнути чимало іншої корисної інформації.
     Напрямки для мандрівок вибирають засновники велоклубу (Т.Маркевич, В.Ципцер, І.Зарівний, А.Фамуляк, В.Зорій) і детально наносять маршрут на карту Галицького чи Рогатинського районів. Щоб подорож не проходила буденно, ми відвідуємо цікаві місця та об’єкти, спілкуємося з місцевими жителями, дізнаємося про історію рідного краю, влаштовуємо невеличкі пікніки. Інколи здається, що в тому чи іншому місці ти бував кілька разів, нічого нового для себе ти вже не побачиш. Але, повірте, з кожною екскурсією на велосипедах тим чи іншим маршрутом перед нами відкриваються цікаві грані життя того чи іншого міста, села чи селища. Кожного разу після мандрівки нас переповнюють нові враження, які згодом висловлюємо на форумі групи.
     Вже цього літа відбулися поїздки за маршрутами: Бурштин-Дорогів-Галич (покинута ракетна база поблизу Дорогова), Бурштин-Рогатин, Бурштин-Галич-Крилос, Бурштин-Галич-Межигірці, Бурштин-Галич-Сокіл.
     Сподіваємося, що в нашому районі є багато молоді, для якої велосипед – це не тільки засіб пересування. Думаю, згуртувавшись разом, ми могли б влаштовувати цікаві тематичні поїздки рідним краєм. Пропонуємо всім, хто обирає здоровий спосіб життя і змістовне дозвілля, долучитися до нашої групи та проводити вихідні дні цікаво для себе.

Іванна Буркевич