Від автоспорту – до створення багі: як уродженець Прикарпаття допомагає ЗСУ (відео)

Від автоспорту – до створення багі: як уродженець Прикарпаття допомагає ЗСУ (відео)

Анатолія Шевчука, уродженця Городенківщини, який нині мешкає і працює у Києві, завжди вабила техніка. А якщо точніше – робити щось ексклюзивне. Починаючи з виготовлення деталей для велосипедів, хлопець прийшов до автоспорту. Заснував свою фірму, де почав проектувати власні моделі унікальних деталів для спорткарів, а з часом зібрав і власний болід.

Коли в 2014 році почалася на Сході війна, Анатолій не сидів, склавши руки. Почав допомагати військовим з ремонтом машин, а також віддавав частину свого заробітку знайомим волонтерам, які закуповували дрони, тепловізори й безпілотники. Для саперів виготовляв саперні кішки, щоб знімати розтяжки. А коли українців шокувало повномасштабне вторгнення московської орди, Анатолій Шевчук виношував ідею створення багі для наших захисників. Але не просто багі як такі, а правильно спроектовані та з максимальною безпекою для воїнів.

Ось і звернувся у соцмережах про пошук волонтерів, які б допомогли йому втілити таку необхідну для бійців ЗСУ ідею, а головне щоб відгукнулися допомогти фінансово. Поки прикарпатець це робить за власний кошт, але на численну кількість машин потрібна чимала сума.

«Головна мета – налаштувати серійне виробництво цих багі. Насамперед для того, щоб ми прискорили перемогу. Бо якщо будемо виготовляти одну машину близько місяця, то мене самого це не влаштовує. Тому плануємо робити серійне виробництво окремих деталей, організувати на базі комплектацію багі, щоб таким чином допомагати Збройним Силам України» - ділиться планами Анатолій Шевчук.

Коли буде створено перша багі й військові скажуть свою думку про неї, будемо звертатися до благодійних фондів, зокрема до фонду Сергія Притули, щоб він допоміг профінансувати створення цим машин і таким чином започаткувати міні завод з реалізації багі для ЗСУ, - резюмує прикарпатець.

 

Реквізити: 4149 4393 1713 8893 – отримувач Анатолій Шевчук.

https://www.instagram.com/anatolii_shevchuk

Відео Ігоря Терлецького

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!