Відбулося спільне засідання

Відбулося  спільне засідання

     Олександр Сич3 лютого 2011 року відбулося спільне засідання ради і дирекції обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. На засідання були запрошені представники районних та міських (міст обласного значення) рад, які визначені відповідальними за організацію конкурсу.
     Голова ради обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій поінформував учасників засідання про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2011-2015 роки та календарний план організації першого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
     Секретар ради конкурсу, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Василь Скрипничук ознайомив відповідальних осіб з положенням про конкурс та вимогами до проектів та програм, які подаватимуться на розгляд експертної комісії.
     Нагадаємо, відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженого рішенням обласної ради від 04.01.2011. № 40-2/2011, та рішення ради Конкурсу з 1 лютого 2011 року оголошено обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
     Учасниками конкурсу є органи місцевого самоврядування сіл, селищ і міст районного значення, які у встановленому порядку подали затверджені рішенням відповідної ради проекти (програми). Максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету – 50 тис. гривень.
     Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків експертної комісії Конкурсу. Остаточне рішення щодо проектів-переможців приймає рада Конкурсу.
     Кінцевий термін подання проектів – до 12 години 29 квітня 2011 року.
     Проекти подавати або надсилати поштою за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 508 з поміткою “На Конкурс”.