Відпочинок учнів оздоровчого табору «Росинка» у світлинах

Відпочинок учнів  оздоровчого табору  «Росинка» у світлинах

     Відпочинок учнів  оздоровчого табору  «Росинка» у світлинахГаряче сонце, тепла вода річки скликали хлопчиків та дівчаток у дитячі оздоровчі заклади, які наповнилися веселим сміхом, радісним настроєм. А зібралися вони, щоб відпочити після напруженого навчального року, набратися сил та зміцнити своє здоров’я, знайти нових друзів.
     Чекання канікул — це мрії кожної дитини про відпочинок, улюблене заняття, подорожі, екскурсії, зустріч з новим, несподіваним, приємним.
     Для того, щоб відпочинок дітей Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ступенів надовго зберігся у їх пам’яті, а перебування в оздоровчому таборі було найкращим спогадом, організатори літнього відпочинку подбали про це заздалегідь продумали, спланували, а потім організували та провели цікаві екскурсії в музей караїмської історії та культури, Національний заповідник «Давній Галич», музеї «Берегиня» та «Визвольних змагань Галицького району» м.Бурштина, музей народознавства Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також цікаві подорожі по м.Львову, Коломиї. Були проведені зустрічі з медпрацівниками Галицької ЦРЛ та працівниками відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх. Незабутньо пройшла зустріч з учнями табору «Водограй» с.Комарів, а також вихованцями реабілітаційного центру с.Мединя.
     Всі ми любимо свою Батьківщину, велику Україну, мале село, де ми народилися, росли, мужніли. А любити свій оберіг, його багатовікову і славну історію – це означає збагачувати нашу духовність, наш внутрішній світ.
     Кожен день перебування в оздоровчому таборі “Росинка” був наповнений різними іграми, конкурсами, спортивними змаганнями, екскурсіями, заочними подорожами, а ще відпочиваючі мали можливість реалізувати  свої творчі ідеї.
     Організатори оздоровчого табору «Росинка»  висловлюють щиру подяку за співпрацю пароху села Залуква о. Василю Завірачу, семінаристам Івано-Франківської Духовної семінарії, заступникам головного лікаря Галицької ЦРЛ Бугай Л.В., Цибуху І.В., працівникам відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх, працівникам музеїв Б.Лисенко («Берегиня»), М.Яцківу та Р.Німому (“Визвольних змагань Галицького району”), директору Галицького  МНВК Б.Климончуку.

Зоряна Івасишин, заступник директора Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ст.