Виїзна колегія в Джурові

Виїзна колегія  в Джурові

Виїзна колегія   в Джурові     7 квітня в с.Джурів, що на Снятинщині, відбулось виїзне засідання колегії облдержадміністрації, на якому голова облдержадміністрації М.Вишиванюк окреслив завдання з реалізації програми Президента України В.Януковича «Україна для людей»в економічній, фінансовій, соціальній сферах, виклав своє бачення розвитку малого і середнього бізнесу, АПК, промисловості, туризму, моніторингу і впорядкування земельних ресурсів, боротьби з корупцією на Прикарпатті. Також обласний керманич представив членів Ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, боротьби з корупцією та злочинністю.
     В роботі засідання колегії облдержадміністрації взяли участь голова обласної ради І.Олійник, народні депутати України В.Личук, В.Мойсик та В.Чуднов, т.в.о. заступників голови обласної державної адміністрації, голови районних державних адміністрацій, голови районних рад, міські, селищні, сільські голови, керівники обласних установ та організацій. М.Вишиванюк наголосив на тісній співпраці всіх гілок влади на місцях та закликав вносити пропозиції до плану розвитку краю на виконання доручення Президента України В.Януковича щодо розробки перспективного плану розвитку територій до 2020 року.  Особливу увагу звернуто на чітке виконання Указу Президента України від 23 березня 2010 року №403 «Про додаткові заходи щодо відзначення 65-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.» й окремого доручення Президента України від 2 квітня 2010 року, проведенні в області заходів з належного відзначення цієї дати. На колегії підбито підсумки щодо виконання доручення голови ОДА з впорядкування населених пунктів та підготовки до Великодніх свят. Кращими визнано Калуський і Снятинський райони. Голова облдержадміністрації також відзначив в числі кращих м.Бурштин і звернув увагу присутніх на те, що роботи з благоустрою та впорядкування населених пунктів триватимуть до Зелених свят.
     З доповіддю про розрахунки за використаний газ та енергоносії виступив заступник голови обласної державної адміністрації В.Брус. Василь Хомич підкреслив, що в області є значна заборгованість за спожитий природний газ. М.Вишиванюк  зобов’язав керівників усіх рівнів  вжити заходів з виправлення ситуації в найкоротший термін. З цих питань виступили також голова облради І.Олійник та народний депутат України, голова обласної спілки роботодавців В.Чуднов, які наголосили на співпраці й повній підтримці діяльності нової команди. Підводячи підсумки, голова облдержадміністрації М.Вишиванюк ще раз наголосив на необхідності виконання програми Президента України В.Януковича «Україна для людей»та її окремих розділів.