Визначили найбільш туристично активні громади Прикарпаття

Визначили найбільш туристично активні громади Прикарпаття

У вересні минулого року в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації оголосили про започаткування рейтингу туристичної активності територіальних громад Івано-Франківської області, пише КУРС.

За основу вирішили взяти такі показники:

  1. Проєктна діяльність (участь у реалізації проєктів іноземних та українських донорів).
  2. Розвиток туристичної інфраструктури (створення нових об’єктів, маршрутів, атракцій, музеїв та ін.).
  3. Промоційна діяльність (проведення промоподій, навчань, виготовлення продукції, у тому числі цифрової)
  4. Видатки на туризм (фактичні видатки на туризм та супутні заходи з бюджету органу місцевого самоврядування).

Вчора оприлюднено рейтинг туристичної активності територіальних громад Івано-Франківської області за підсумками 2021 року, інформує пресслужба ОДА.

За словами начальника відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталія Передерка, він ілюструє результати роботи працівників і керівників ОМС у сфері туризму Прикарпаття, дає змогу ранжувати досягнення і пріоритети громад. Рейтинг сформовано на основі звітів громад про проведену роботу у 2021 році, аналітичних матеріалів управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА, інформації з відкритих джерел.

«Після тривалого налагодження ділової комунікації і співпраці з новоутвореними після адміністративної реформи територіальними громадами вдалося створити на Прикарпатті дієве партнерське середовище з відповідальними працівниками органів місцевого самоврядування за розвиток туризму, культури, проєктну діяльність. Показники їхньої роботи оцінювали за диференційованою бальною системою. Для «зважування» результатів застосовували знижувальні коригуючі коефіцієнти, розраховані на основі чисельності населення територіальних громад», – зауважив Віталій Передерко.

Згідно з представленим рейтингом місця у першій десятці розподілилися так: