Влада закликає дистанційно приєднатися до Великодніх служб

Влада закликає дистанційно приєднатися до Великодніх служб

Міністерство культури та інформаційної політики нагадує про комендантську годину і закликає вірян приєднатися дистанційно до церковних служб на Великдень.

«Цієї неділі, 24 квітня, християни східного обряду величають Воскресіння Ісуса Христа. Міністерство культури та інформаційної політики України та Державна служба з етнополітики та свободи совісті нагадують про важливість дотримання обмежень воєнного стану, зокрема правил комендантської години у вашому регіоні ‒ це важливо для безпеки! Запрошуємо вірян приєднатися дистанційно з молитвою до Великодніх служб завдяки трансляціям на телебаченні та онлайн», – йдеться у повідомленні пресслужби міністерства.

Про те, що російські окупанти можуть вдатися до провокацій на Великодні свята, заздалегідь звинувативши в них українську армію, повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі інформаційного телемарафону.

Він зазначив, що мова йде про релігійні споруди. Вони можуть бути не тільки на території України, але й на території рф.

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін зазначив, що Національна поліція готується до активізації диверсійних груп на території України на період Великодніх свят.

23 квітня о 23:30 у національному телемарафоні єдиних новин #UAразом розпочнеться пряма трансляція нічного богослужіння Православної церкви України з Михайлівського Золотоверхого собору у Києві.

А 24 квітня з 7:30 до 11:30 національний телемарафону єдиних новин #UAразом транслюватиме богослужіння Української Греко-Католицької церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві.