Все почалося просто з гри. Галичани відправили на фронт ще одну автівку

Все почалося просто з гри. Галичани відправили на фронт ще одну автівку

Понад місяць тому  галицький підприємець Andriy Kuryliak та вчитель фізкультури  Саша Усачук вирішили організувати волейбольний турнір, щоб пограти у свою улюблену гру, і заодно зібрати кошти на допомогу ЗСУ.

На заклик взяти участь в турнірі відгукнулося чимало бажаючих місцевих підприємців і просто любителів цієї захопливої гри. Турнір відбувся 10 липня, і під час його проведення організаторам вдалося зібрати близько 100 тисяч гривень на допомогу нашим Збройним силам. Звісно, що кожна пожертвувана гривня у такій благородній справі надзвичайно важлива, проте найбільш суттєві донати надійшли від керівництва mobilе AVENUE, Метал-Дах, Veranda, Autoshine, ЖК "Європейський", Coffee King, Магазин побутової техніки (м.Галич), ТЦ "Княжий Галич", а також від доброзичливців із-за кордону.

Кілька днів тому галичани - організатори спортивного заходу на виручені кошти придбали автомобіль для потреб ЗСУ. Транспортний засіб пройшов всю необхідну технічну підготовку та перефарбування.

Безпосередньо всією процедурою збору коштів у цій акції займався Микола Кондрат.

Велику вдячність галичани та їхні захисники висловлюють організаторам - Андрію Куриляку та Олександру Усачуку, командам та учасникам, донатам із за кордону і всім, хто долучився до збору коштів!

Велика подяка суддівському блоку: Володимиру  Усачуку та Євгену Федорійчуку, а також колективу Autoshine за технічну підготовку та фарбування автомобіля, який було передано військовослужбовцю 10 окремої гірсько-штурмової бригади галичанину Любомирові Тюну.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!