Всесвітня виставка “Експо-2010”

     З 1 травня по 31 жовтня 2010 року в м.Шанхай (Китай) проходить Всесвітня виставка “Експо-2010”.
     Всесвітні виставки “Експо” проводяться раз у 5 років і є найбільш престижними іміджевими заходами у світі, на яких країни-учасниці мають змогу продемонструвати економічний та науковий потенціал, унікальність своєї культури та національну ідентифікацію, а перші особи держав провести неформальні зустрічі зі своїми колегами.
     У Всесвітній виставці “Експо-2010”, темою якої є “Краще місто – краще життя”, беруть участь 192 країни та 50 міжнародних організацій. На виставці очікується понад 100 млн.  відвідувачів, які матимуть змогу відвідати не тільки націонвальні експозиції, але й тематичні павільйони “Жителі міста”, “Місто”, “Земля – планета міст”, “Дія” і “Мрія”, павільйони міжнародних організацій, в яких будуть презентуватися науково-технічні інновації в розвитку міжнародного середовища, зміна моделей міських співтовариств, взаємодія між міськими та сільськими громадами тощо.
     Українська експозиція складається із стендів Національної академії наук “Прикладні сучасні наукові досягнення для покращення життєдіяльності міста”, експозиції Союзу архітекторів України “Місто ХХІ сторіччя”, стендів “Київ – зелене місто” та “Кам’янець-Подільський – місто семи культур”, а також експозиції Спілки народних майстрів України. 24 серпня 2010 року на Виставці заплановано проведення Дня України.
     Підготовку та забезпечення участі Ураїни у виставці здійснює головний розпорядник Національної експозиції України – компанія “Екомедіа” (тел/факс: (044) 390-1692, 486-8845).
     Організацію поїздок бізнес-делегацій на Виставку забезпечує ТОВ “ТВМ Інтернешнл” (тел/факс: (044) 494-2523, 517-5427).
     Відвідати Павільйон України та інших країн на виставці запрошуються міські ради та суб’єкти господарювання всіх форм власності.