Якісний відпочинок – українському селу

Якісний відпочинок – українському селу

Компанія «Ґудвеллі Україна», яка веде сільськогосподарську діяльність на території Рогатинської МТГ, облаштувала зони відпочинку для місцевих мешканців в селах Дички, Яглуш, Підгороддя й Перенівка.

У складних воєнних умовах підприємство допомагає Збройним Силам України, а для тих, хто працює і дбає про економіку країни у тилу – організовує комфортні місця для відпочинку. Такий проєкт реалізовується вже не вперше – у Калуському та Галицькому районах такі ж відпочинкові зони встановили у попередні роки.

- Компанія пішла назустріч громаді. Сьогодні привезли мангали, столики, лавочки. Встановлюємо відпочинкову зону, де зможуть відпочивати наші діти і жителі села у вихідні. – розповідає Любомир Било, староста Підкамінського старостинського округу.

З самого ранку в селах Дички і Яглуш кипить робота. Розчистили територію, прибрали гілля, підготували робочий інвентар. Садові меблі, лави та столи, виготовлені з європалет на замовлення компанії «Ґудвеллі Україна» та мангали. Тут планують відзначати і родинні, і державні події.

- В цих селах у нас є ферми, ми тут працюємо і прагнемо долучитися до створення комфортних умов для відпочинку громади. – зауважує Оксана Яцків, менеджерка з регіонального розвитку компанії «Ґудвеллі Україна». – Сьогодні ми встановлюємо рекреаційні зони з європалет, адже ми за свідоме споживання. Таким чином, ми допомагаємо громаді облаштувати місця, де вони можуть зібратися після важкого трудового дня, після зборів для обговорення якихось питань. Або навіть подумати над грантовими заявками для нашого конкурсу «Село мрії».

В селі Підгороддя відпочинкову зону розмістили біля футбольного поля, відповідно, місцевим вболівальникам буде комфортніше спостерігати за матчами. А в селі Перенівка лавки і столики розмістили безпосередньо в селі біля джерела з прохолодною водою – теж чудове місце, щоб перепочити. До роботи долучилися багато місцевих мешканців, працювали завзято і активно. Спочатку інвентар встановлювали, а потім покривали спеціальним захисним засобом, щоб дерево служило довго і приносило користь місцевій громаді. Весь інвентар, захисне покриття і смачний перекус привезли представники агрокомпанії. А по завершенні роботи випробували мангали – засмажили ковбаски-гриль та влаштували частування для дітей та дорослих. Крім того, цього року компанія «Ґудвеллі Україна» планує реалізувати ще два проєкти на території МТГ: встановлення спортивно-ігрового майданчика у с.Підгороддя, облаштування дитячого майданчика в селі Дички.

- В перспективі у нас ще є встановлення дитячого майданчика в селі Дички, - ділиться староста, - заплановано до осені це зробити. Цей майданчик теж посприяє якісному відпочинку дітей, щоб молодь притягувалася до села і знаходила тут спокій і можливість відпочити на природі. Бо як Яглуш, так і Дички – це мальовничі села.

Компанія «Ґудвеллі Україна» реалізовує проєкти корпоративно-соціальної відповідальності, одним із напрямків якої є забезпечення дозвілля для мешканців сіл, на території яких розташовані виробничі потужності підприємства.

ДОВІДКА

ТзОВ «Ґудвеллі Україна» - українська сільськогосподарська компанія, яка працює 18 років на теренах Прикарпаття. Компанія була створена в червні 2004 року та входить до групи Goodvalley A/S. (Данія). Історія компанії «Ґудвеллі Україна» почалася із придбання колишнього свинокомплексу «Прикарпатський» в Івано-Франківській області, який відреставрували та повністю оновили відповідно до європейських стандартів. У 2006 році було запущене власне виробництво комбікормів. На даний час компанія веде свою діяльність у двох основних напрямках: тваринництво (вирощування свинини, ВРХ) та рослинництво. Крім цього, компанія має комбікормовий завод, відділ будівництва, бетонний завод, біогазовий завод, відділ безпеки та адміністративний корпус. Наприкінці 2021 року компанія розпочала діяльність у Рогатинській МТГ, придбавши два свинокомплекси в селах Дички та Підгороддя.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!

Відеосюжет про встановлення відпочинкових зон у Галицькому районі