«Єдиний урок безпеки» для школярів провели прикарпатські поліцейські та рятувальники

«Єдиний урок безпеки»  для школярів  провели прикарпатські поліцейські та рятувальники

З яскравими підручниками та цікавими презентами до учнів 1-Б класу місцевого ліцею завітали ювенальні поліцейські.

«Єдиний урок безпеки», який вони проводять спільно з рятувальниками ДСНС, це не лише необхідні для дітей знання, а й захоплююча подорож.

Спершу правоохоронці розповіли діткам про елементарні правила дорожнього руху, а також про те, як правильно і безпечно переходити дорогу. Наголосили і на тому, що потрібно носити світловідбиваючі елементи на одязі, аби водії швидко реагували на маленьких пішоходів за будь-яких умов. І навіть подарувати їх діткам. Йдеться про спеціальні світловідбиваючі стрічки, які школярі можуть носити на руках чи прикріпити її на портфель. А ще подарували класу спеціальні «Абетки з безпеки», де на яскравих малюнках зображені всі правила дорожнього руху. Також поліцейські нагадали діткам, що необхідно реагувати на сигнали повітряної тривоги.

А про безпеку в побуті учням розповіли рятувальники. Як поводитись з електричними приладдям показали в захоплюючому мультику. Діткам було неабияк цікаво. Вони активно задавати питання поліцейським та рятувальникам.

Опісля урок продовжився на свіжому повітрі. На подвір’ї ліцею вражених дітей уже очікувала поліцейська та пожежна машини. Діткам показали, як працює спецтранспорт і навіть покатали на ньому.

В захваті від уроку були не лише малеча, а й їхні батьки та педагоги. Директор Івано-Франківського ліцею Михайло Калинюк розповів, що такі уроки – необхідні. Тож педагогічний колектив подякував поліцейським та рятувальникам, за те, що допомагають виховувати в дітках почуття власної гідності, свідомості та безпеки.

Такі уроки прикарпатські поліцейські проведуть у всіх навчальних закладах області. Адже безпека дітей повсякчас в пріоритеті.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!