Євробачення-2022. Дивимося і голосуємо за Україну

 Євробачення-2022. Дивимося і голосуємо за Україну
Сьогодні розпочинається пісенний конкурс Євробачення-2022.
Він відбуватиметься впродовж трьох вечорів. Україна виступатиме у першому півфіналі у вівторок 10 травня. Початок трансляції о 22:00.
Другий півфінал пройде у четвер 12 травня о 22:00. Фінал конкурсу відбудеться в суботу 14 травня.
Прикарпатський гурт Kalush Orchestra виступатиме під номером 6 з  піснею "Стефанія".

Колектив уже провів першу репетицію на арені Pala Olimpico, а також познайомився з рештою учасників пісенного конкурсу.

Українська делегація прибула до італійського міста однією з перших, оскільки виступає на початку першого півфіналу, 10 травня. Поступово приїхали делегації з інших країн.

Згідно з правилами, українці можуть голосувати за всіх учасників конкурсу, крім представників України.
Під час прямого ефіру з’явиться інформація, коли можна буде надсилати sms-повідомлення на номер 7576 із номером учасника, за якого ви віддаєте свій голос. Вартість відправлення з українських операторів – 5,31 грн. з урахуванням ПДФ і ПФ, повідомляє "Суспільне".

У той же час громадяни України, які знаходяться за кордоном та мають європейські номери телефонів, можуть голосувати за представників України та інших фаворитів, якщо перебувають у Латвії, Литві, Словенії, Молдові, Португалії, Хорватії, Австрії та інших країнах-учасницях першого півфіналу. Також в першому півфіналі голосувати можуть Італія та Франція, які автоматично потрапляють у фінал.

Ті, хто перебуває в Польщі, Естонії, Румунії, Грузії, Чехії та інших країнах учасницях другого півфіналу, зможуть голосувати за улюбленців лише 12 травня. Окрім країн-учасниць, у другому півфіналі можуть голосувати Велика Британія, Іспанія та Німеччина.

У фіналі голосувати можуть усі за тими ж правилами. З України та українських номерів не можна відправляти голоси за Україну, а з інших європейських номерів це можливо. Детальніше про умови голосування з інших європейських країн буде повідомлено під час прямих ефірів.

Кожен глядач може проголосувати максимум п’ять разів.
ДЕ ДИВИТИСЯ ЄВРОБАЧЕННЯ-2022
В Україні можна буде дивитися трансляції всіх етапів Євробачення на телеканалі UA: Культура.
На діджитал-платформах Суспільне: Facebook Суспільне Мовлення, Facebook Суспільне Євробачення та YouTube.
Коментуватиме шоу незмінний ведучий Тімур Мірошниченко, який понад 15 років є українським голосом Євробачення.